Kawasaki Zx-10R 2006 Korčula

Deni10

Member
Pozdrav zanima me ako netko zna nešto o ovom motoru i zanima me vaše mišljenje u vezi tog motora.
Hvala...
http://www.njuskalo.hr/sportski-motori/kawasaki-zx10r-1000-cm3-oglas-23405257
 
mislim da u današnjim okvirima, za te pare nećeš naći bolji motor..
ako je to onaj šta je bio slikan na nekom parkingu, pa konačno promijenio slike, onda se duugo već prodaje, ali koliko se sjećam, sa motorom je sve ok..
 
Ok cijena skroz ako je uredan i ako su org kilometri....jos imas i akrape...samo jbg po meni najruzniji zx10r ikad...ozada mi nikako nije lega ...a razlog zasto se nije proda a lezi dugo u oglasu je garant radi Korcule...znam po sebi koliko je za mog bilo interesiralo se  npr. Iz istre i svakom je problem bio daljina a iz makarske sam...a zamisli sad tramakavanje jos s linijama trajekta
 
Ne želim generalizirat ali 2 puta sam išao na Korčulu gledat motor/skuter u top stanju. Jedan je ima sastrugan serijski broj na rami, drugi po riječima vlasnika u top stanju..kad sam doša pogledat desni bok je bia okrpljen brodskom plastikom i opituran sprejom. Tako da od svega sam ima samo 100 E troška za otic i vratit se. Reka sam nikad više  :rolleyes:
 
a što bi tek bilo da si iz makarske.. :shock: :shock: :shock:
 
ofkors....

al nije potrebno plivat čeka te za tvoje legiće 2000  :)
 
Ako je dobra cijena i siguran sam (barem mislim) da je motor dobar udaljenost mi nije nikada prestavljala problem  (y)
 
na njuškalu u opisu piše nove gome......
poznavajući blaćane.... virovatno nije "štamparska" greška.....