Kawasaki ZX-10R Ninja 2011

neven said:
karbonski oklopi i brembo kočnice i Showa ovjes ?  u seriji ? :LOL:

:LOL: :LOL: :LOL: Ako je ovo serija dajem 30% avansa na neviđeno(normalno da ostave cijenu u dosadašnjim okvirima). :mrgreen:
 
bobo RR said:
Nekak mi vuce na prvu seriju 10-ke,po meni i najbolju...ima mi zacudujuce lijep dizajn na prvi pogled

(y)


Čini se da je ljudima u Kawasakiju dojadilo biti na dnu poretka.

:misli:

Po kojem je to poredku ??  :shock:
Pa kawasaki je No1 već 30 godina kaj se tiče super sport klase, ovo sve ostalo su tureri...  :jesus: :mrgreen:
 
z-1000mk said:
:misli:

Po kojem je to poredku ??  :shock:
Pa kawasaki je No1 već 30 godina kaj se tiče super sport klase, ovo sve ostalo su tureri...  :jesus: :mrgreen:

Ma pusti "znalce" neka žive u neznanju  :wink: znam ih ja dosta koji se hvale, al u čudu gledaju moje i kawino debelo dupe kako odlazi ispred njihovih skupih fensi šmensi fenova  :mrgreen: :LOL: :LOL: :LOL:
 
Killex said:
:LOL: :LOL: :LOL: Ako je ovo serija dajem 30% avansa na neviđeno(normalno da ostave cijenu u dosadašnjim okvirima). :mrgreen:

Dobro zboriš, i ja bih odmah jednog uplatio pa nek se nađe  (y) Al da dobro izgleda - izgleda, vuče korjene iz 04/05 a to je prava 10-ka  :D
 
salsa said:
Opasno izgleda nadam se da će kvaliteta bit na visini

Bas dosadasnja kvaliteta nije bila na visini  :misli:
 
Nešto mi se čini da bi treći zeleko mogao naći put do moje garaže , još da vidimo kakav će biti serijski proizvod .
 
Poznam čovjeka koji sa ZZR1400 ima preko 900000km i još ugrađen NOS , vožnje ne baš nježne i preko 90000km bez ikakvih kvarova osim redovnog servisa , ako to nije kvaliteta onda neznam što je . Osim toga koliko sam primjetio djelovi su im puno povoljniji nego za ostale , npr. za moju CB1300 prednji žmigavac košta u Rutingu preko 1100kn .
 
Peter Stingray said:
          Ma fučkaš showu u seriji,dok nije ohlins nema ekskluzive.  :LOL:

Istina  :misli: :misli:, bolje staviti neki low end quality Ohlins  :shock: nego provjerenu Showu , isto ko kad je rsv mille R imao model 03/04 sa radijalnim brembo kliještoma i ohlinsom prednjim koji je u pravilu procurio /semering/ na 6 000 km  :LOL:
 
Bob Rock said:
Pomislio sam da si pogriješio temu stavljajuči Kawasaki i nekvalitetu u istu rečenicu.

Po tvojim odgovorima sam dosao do zakljucka da ne citas topic vec onako samo emotivno bubas  :mrgreen:
 
bela said:
Istina  :misli: :misli:, bolje staviti neki low end quality Ohlins  :shock: nego provjerenu Showu , isto ko kad je rsv mille R imao model 03/04 sa radijalnim brembo kliještoma i ohlinsom prednjim koji je u pravilu procurio /semering/ na 6 000 km  :LOL:

            Mislim da je ovaj moj smajlić trebao biti dovoljno jasan da to nisam mislio ozbiljno,to sam rekao jer su se neki prepucavali kako ima il nema showe i bremba u seriji pa sam htio kakti reći da i ima showu neki neće smatrati super dok nije ohlins,a to što kažeš stoji,pogledaj samo serijske amortizere volana od ohlinsa na prošlim ZX10,neko bi mislio da se u albaniji proizvode koliko valjaju.
 
Peter Stingray said:
             Mislim da je ovaj moj smajlić trebao biti dovoljno jasan da to nisam mislio ozbiljno,to sam rekao jer su se neki prepucavali kako ima il nema showe i bremba u seriji pa sam htio kakti reći da i ima showu neki neće smatrati super dok nije ohlins,a to što kažeš stoji,pogledaj samo serijske amortizere volana od ohlinsa na prošlim ZX10,neko bi mislio da se u albaniji proizvode koliko valjaju.

SHOVA i NISSIN ako pričamo o top komponentama nisu ništa lošije od Ohlinsa ili Bremba , to su samo marketinške fore na koje nasjedamo .
 
Jest vala i veliki HRC nasjeda salama koje nama serviraju  :mrgreen:
 
jota said:
SHOVA i NISSIN ako pričamo o top komponentama nisu ništa lošije od Ohlinsa ili Bremba , to su samo marketinške fore na koje nasjedamo .

U pravu si, to je isto ko da opet počne rasprava ko ima večega  :wink:
 
Sva tri modela sam imao a jos uvjek vozim ovu trecu 2008. Boze zdravlja i ovu novu cetvrtu seriju vidim u mojoj garazi. :mrgreen: