Kawasaki zx 12 r 2005

varadero10

Member
Znaci savrseno uscuvani primjerak,vlasnik dugogodisnji .5500eur kad skuzim kako slike s moba staviti na oglas saljemšŸ˜
 
vi vlasnici 12ki ste zbilja posebna vrsta... prodajete svoje Kramasakije od 2000ā‚¬ pa sve do 10000ā‚¬Ā  a razlike su nijanse
 
MOONSHIELD said:
i ne prodaju ni jedni ni drugi :mrgreen:
Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Za kupiti dvanaesticu moraÅ” biti otprtoga uma ,isto ko i za Rsv .Quotam ti zato jer mi se čini da ti među retkima to razmeÅ”. Za ostale sumLJam !
 
Ja neznam o čem vi meljete , ja 5 put kupil i 5 put prodal dvanajsticuĀ  i to ne baÅ” salonski primjerak da su bile ... i nikad za baÅ” ono male pareĀ 
 
stojedan said:
Ja neznam o čem vi meljete , ja 5 put kupil i 5 put prodal dvanajsticuĀ  i to ne baÅ” salonski primjerak da su bile ... i nikad za baÅ” ono male pare

pa jedna 12ka iz Ploča salon stanje ali ima problema sa centralinom oÅ”la za 2000ā‚¬/2005.g 28tkm... frend prodaje iz poreča 12ku za 3500ā‚¬/78t k/ 2000.g. / jedna iz Splita slično... i onda imaÅ” primjerke po 5-10t ā‚¬ koji se ne prodajuĀ  :LOL:
 
M12 said:
pa jedna 12ka iz Ploča salon stanje ali ima problema sa centralinom oÅ”la za 2000ā‚¬/2005.g 28tkm... frend prodaje iz poreča 12ku za 3500ā‚¬/78t k/ 2000.g. / jedna iz Splita slično... i onda imaÅ” primjerke po 5-10t ā‚¬ koji se ne prodajuĀ  :LOL:

ali da se razumijemo straÅ”no poÅ”tujem taj motorĀ  (y) jer je originalna zvijer bez pomagala
 
Pa posaljem slike na wocap ili wiber.prijatelj ima novaca i jebe mu se za ove jajare sto gledaju zaradit 300eura ,znaci ovo je prilika za covjeka koji zeli zx 12 r full opremljen u top stanju. :mrgreen: