Kawasaki ZX-6R 2007

triple_9 said:
NEKI (Pierre Terblanche) sigurno nije bio inspiriran nekim motociklom dok je stvarao 999 jer je ne postoji nista slicno na dva tocka 999.

na našu sreću i radost, u pravu si...
 
boyx said:
ovak na slikama stvarno nemrem reći da mi se motor sviđa ali treba vidjeti u živo jer je to sasvim nešto drugo,već u filmiću mi izgleda puno bolje nego na slikama tag da ko zna kad se pojavi kakav bude,
kaže frend koji je bio na intermotu da uživo izgleda puno bolje nego na slikama a da je isto slučaj i sa novim gsxr1000 makar je meni i na slici jako lijep!
 
GIXER said:
Slažem se sa našim dizelašem,Kawa je u 600 gazda ! (y)
ispravak krivog navoda ne disel nego poluproizvod
 
triple_9 said:
sta ti pricas?! pa valjda je wannabe onog motora koji je prvi imao takav dizajn...Honda i Kawa su izasli u priblizno isto vrijeme tako da ne vjerujem da su se medjusobno kopirali, zisku?

Sta ti mislis da se pretjeruje?!
NEKI (Pierre Terblanche) sigurno nije bio inspiriran nekim motociklom dok je stvarao 999 jer je ne postoji nista slicno na dva tocka 999.
p.s. meni je bezveze
p.p.s kawasaki IMA naoriginalniju boju koja je ujedno odvratna...

zivio :jesus:

@Demza i triple9 - Vi ste preprofinjeni i prezahtjevni.. Ne mosh ocekivati superpouzdanost i ljepotu.. To je kao i sa zenama.. :jesus: Meni je zelena boja bash zakon.. Ali opet ja sam odrastao u ambijentu Bacharshije!  :mrgreen:  8)

Živjeli!  :LOL:
 
na slikama iz moto pulsa se ni meni nije svidila prednja maska,ali kad sam pogledao onaj filmić,već se druga slika kaže

ja bi si ga rado imal

kopija ovoga i onoga........ljudi !!!! kopija je često bolja od originala

naj naj volim kawu.ne samo zato što je moj nego.........

usporedoimo cijene....solidnog trkača zelene boje već dugo vremena možete imat za ispod 80 000 kn.A koliko kosta bilo koji Ducati r serije????????????

npr. zx 10 košta oko 97 000kn , a Ducati 999 košta oko 150 000kn
ZA 50-ak TISUĆICA RAZMISLITE ŠTA PLAĆATE :misli:
kvalitetu :misli:  :misli: :misli: :misli:......performanse :misli: :misli: :misli:  175 ks kawa  140 ks dukac     :misli: :misli: :misli:

pišete da je "preuzak" :palacdolje:pa ko još radi r-motore "široke"

pa pišete da je zelena boja :povraca:.......a možda je crvena  :sucky:

svako svoga konja hvali pa tako i ja svoga,a "pljujem" po tuđima iz čiste zajebancije jer mi uopće nebi bio bed (kad bi imo love) vozit i hondu i dukca i apriliu...................

 
ivach13 said:
jer mi uopće nebi bio bed (kad bi imo love) vozit i hondu i dukca i apriliu...................

pretpostavljam da si opet pijan kad Hondu u isti kos stavljas sa talujanima :mrgreen:
 
king said:
pretpostavljam da si opet pijan kad Hondu u isti kos stavljas sa talujanima :mrgreen:
ma jok ja samo hondu stavljam u koš :mrgreen:
 
ja vidim iznad da bi htel da imas vise love da si kupis hondu 8)
 
king said:
ja vidim iznad da bi htel da imas vise love da si kupis hondu 8)
jok!!!!!!!!

ja bi kawca 2004. ili još bolje 2005.  honda mi nekak pre slaba :mrgreen:
 
ivach13 said:
ja bi kawca 2004.

najljepsa linija (y)
al nemoj se ljutiti, boja nove je "nedjeljno jutro zelena"

@braco_s_kiflom: ja sam nasao samopouzdanu i lijepu curu...isto takav motor...
 
demza said:
najljepsa linija (y)
al nemoj se ljutiti, boja nove je "nedjeljno jutro zelena"

@braco_s_kiflom: ja sam nasao samopouzdanu i lijepu curu...isto takav motor...

Tvoje misljenje...  :mrgreen: Ko i za kawasakija i apriliju...  :jesus: :LOL:
 
Pa sta se odmah ljutis?  :misli: Ti kazes sto ti mislis.. Ja kazem sto ja mislim.. Obojica smo braca bajkeri.. Nema razloga za neka spustanja.. Ili sta ti ja znam, samo malo zezancije..  :mrgreen: Ja mislim da vise volim japance, ti talijane i dobro.. Ne znaci da cu ja sad misliti da si ti glup ili da bi ti treba misliti da sam ja.. Svatko ima svoj stil kako u zivotu tako i sa motorima..  (y)

Pozdrav!  :mrgreen:



 
kawasaki me zanimao dok nisu poceli podvlaciti auspuh pod rep i slicne egzibicije raditi kojima su gubili kawasaki identitet, tako da moje rijeci imaju malo vecu tezinu od tvojih...

a zadnji model je apsolutni gubitak identiteta

cak sam smatrao da ne mogu napraviti nista gore od nove desetke...
 
Oooo.. Sto su tvoje rijeci vaznije.. Vau.. A jesi ufuran covjece..  :LOL: Nisu vaznije nicije rijeci.. Ak se kawa nekom svidja, kupit ce ju bez obzira sto ti ili ja rekao.. Iako moram priznati da je meni ona stara 10-ta sa onim "klasicnim" auspuhom postrance bolja od ovih novih.. Nadam se da ce se vratiti..  :)