kawasaki zx6-r??

darch5 said:
molim te reci, di si kupio klapnu?

klapnu moraš dobit uz auspuh  (y)
 
prijasnji vlasnik je stavio auspuh, a nije stavio klapnu...nego reci, imas li ti nacrt klapne ili nemas ili ne zelis dati? nema frke sto je, samo reci da znam...

cdawg said:
klapnu moraš dobit uz auspuh  (y)
 
darch5 said:
prijasnji vlasnik je stavio auspuh, a nije stavio klapnu...nego reci, imas li ti nacrt klapne ili nemas ili ne zelis dati? nema frke sto je, samo reci da znam...

ma idiot, čekam da mi pošalješ mail, pa sam shvatio da ga imaš u profilu...

osim toga, moram mrvicu potražit.

večeras šaljem, sori
 
evo našo još nešto pomoćnih slika, pa ti kačim ovdje..
javi jesi dobio mail sinoć??

nadam se da sam pomogao

 
darch, di si nesto?

gmail mi javlja da možda nisi dobio mail, pa da ne bi bilo da nisam poslo..

javi jesi riješio šta i jesi li dobio mail.
 
ej, jesam dobio sam PM,ali ovdje na forumu...jedini mail koji mi inace radi je    [email protected], pa ako hoces mozes i tamo...hvala na slikama, jos samo mjere i onda idem u akciju...tnx...

cdawg said:
darch, di si nesto?

gmail mi javlja da možda nisi dobio mail, pa da ne bi bilo da nisam poslo..

javi jesi riješio šta i jesi li dobio mail.
 
Moj 636 06 ima full Akrap ali motorić je gore i samo su sajle otpojene, ne vidim da je kakva klapna gore na motoriću, tj. baš budem provjerio i poslikao. I sve radi odlično i niš ne svjetli.

Model 2007 koji sam imao, isto sam samo sajle 2 odpojio sa motorića i namontirao Akrapa samo top, s kojim nije došla nikakva klapna, isto sve radilo normalno, niš nije svjetlilo, motorić vrti u prazno, i sve 5.

 
Evo i slike :
:misli:
 
bela said:
Evo i slike :
:misli:
i meni je sad samo taj metalni "limitator" postavljen na motoru i svijetli mi FI.sad bi trebao vratiti sajle natrag pa onda bi bilo ok?
 
Pojma nemam, kod mene je tako i sve šljaka, tj. ne svijetli mi greška, jedino ako je lampica pregorjela  :misli:, ili ako su tu kaj drugo radili dok su stavljali full akrap, iako kažem, na modelu 2007 isto sam sajle otpojio van i osto samo taj motirić, koji uredno kad si dao kontakt počen zujati lijevo desno , tj. radi check, i sve u najboljem redu radilo bez ikakvih signaliziranja greške .
 
alenRI said:
i meni je sad samo taj metalni "limitator" postavljen na motoru i svijetli mi FI.sad bi trebao vratiti sajle natrag pa onda bi bilo ok?

možda da, a možda će trebat spojit na komp da se resetira majmun....
 
cdawg said:
možda da, a možda će trebat spojit na komp da se resetira majmun....

Da, tako su možda i kod mene kad su stvaljali ispuh možda ga resetirali, radili su to u Migo motu, tj. postavljanje ispuha i štelanje istog.
Ali velim, na modelu 2007 nije bilo brige, ko bi si ga znao, jel ima kakve razlike.
 
bela said:
Da, tako su možda i kod mene kad su stvaljali ispuh možda ga resetirali, radili su to u Migo motu, tj. postavljanje ispuha i štelanje istog.
Ali velim, na modelu 2007 nije bilo brige, ko bi si ga znao, jel ima kakve razlike.

u Migo Motu to nisu radili sigurno, tu je mozda samo kupljen auspuh..
 
Ivan_ZG said:
u Migo Motu to nisu radili sigurno, tu je mozda samo kupljen auspuh..

Točno, sad sam provjerio, tamo je kupljen, a montirao ga je Tomislav Jug (Maximirska).
 
bela said:
Evo i slike :
:misli:

to ti i je ta klapna o kojoj se priča...kada idu sajle na motorić stavi se jedan drugačiji "puž" pa izgleda točno ovako:
2009-09-29%2015.48.37.jpg[quote="alenRI"]



 
alenRI said:
i meni je sad samo taj metalni "limitator" postavljen na motoru i svijetli mi FI.sad bi trebao vratiti sajle natrag pa onda bi bilo ok?

ako ti prije nije svjetlio a nisi ništa dirao velika je vjerojatnost da je motorić krepao, rastavi ga moguće da su samo kontakti ili plastični zubčanik, ali zapamti u kojem je položaju bio
 
Bump said:
ako ti prije nije svjetlio a nisi ništa dirao velika je vjerojatnost da je motorić krepao, rastavi ga moguće da su samo kontakti ili plastični zubčanik, ali zapamti u kojem je položaju bio
znači trebao bi staviti sajle i onda probat?alo  bude i dalje svjetlio onda ću ga rastaviti
 
Citat: bela - Jučer u 09:30:12
Evo i slike :



to ti i je ta klapna o kojoj se priča...kada idu sajle na motorić stavi se jedan drugačiji "puž" pa izgleda točno ovako:

Jep, u pravu si 100%, opće nisam obračao pažnju da na ovome mome nema utora za sajlice, već je isti zamjenjen ovime što je na mojoj slici koji dolazi u kompletu sa ispuhom.

@Alen RI - probaj vratiti na staro, tj. sa sjlicama, probaj onda ako bude opet svejtlilo, probaj na par min. odpojiti + sa baterije, ako opet nakon toga svjetli, morat ćeš raskopat taj motorić ...iako ti imaš i 2 lambde, si njih kaj dirao, si maknuo kat možda ?



 
alenRI said:
znači trebao bi staviti sajle i onda probat?alo  bude i dalje svjetlio onda ću ga rastaviti


Ako motorić normalno zuji, a ne vrti se lijevo desno od kraja do kraja nego na jednom djelu stane onda se javi na PP da ti velim kaj da napraviš.