Kawasaki ZXR 750 H2 90.g

ackop

New member
Dobar dan svima vama koji volite ovakve motore , zanima me dali je netko u ovu ramu stavio kakvu drugu mašinu i kakve je probleme imao dok je to napravio? I ako netko ima takvu mašinu za prodat ili mjenjati za mašinu od zxr 750 J 91.g
 
Imaš tu na forumu temu o tome kako su u onu 7-icu 97.-u ubacivali mašinu od 9-ke pa potraži, sve u detalje opisano  (y)
 
To mi neznači baš puno jer 7-ca ima ramu kao i zxr od 91.g pa na dalje a H model  89-90.g ima drukčije nosače motora i dosta uži koš gdje ide mašina.
 
Koliko znam nemože nijedna od 90-te pa nadalje.
Taj motor je nastao iz gpx-a, moza bi mogao onda od gpx-a ubacit masinu.Al ces trebat pravit neke nosače,jer je rama gpx-a uža.
 
ackop said:
Tako sam i pretpostavljao da je , dali netko zna gdje bi se našla takva mašina?

od GPX jedino i paše. Inače, zvao si me za mašinu. Ja imam nešto dijelova mašine, ima frend u Slavoniji kojeg si također zvao, moja preporuka je sada preko zime složit mašinu, i znaš šta imaš. Kupnja polovne mašine je uvijek rizik, to i sam znaš.
 
Znam da je tako a tako ću i napraviti, ovo mi je bilo samo brže riješenje da nađem ispravnu mašinu ali to je izgleda nemoguće , a usto imam jednu od J modela pa sam mislio mjenjati. Hvala na savjetu.
 
Imam komplet mašinu sa svim agregatima i strujom i u dobrom je stanju jer sam je probao voziti u dok je bila još u motoru , ali sčekat ću još malo sa prodajom , možda se pojavi negdje za H model pa da mjenjam.