kawasaki

Ak slučajno trebaš origigi auspuh za KLE-a, malo rabljen, javi se, ide jeftino. To je sve kaj imam od dijelova (osim onih na kojima se vozim).
 
Freshman said:
Ak slučajno trebaš origigi auspuh za KLE-a, malo rabljen, javi se, ide jeftino. To je sve kaj imam od dijelova (osim onih na kojima se vozim).
a je... u svoj toj priči ostao je netaknut. trebam governal, satove, desni oklop,prednju masku,rezervar i jos neke sitnice tipa poluga kočnice i sl
 
manakao said:
a je... u svoj toj priči ostao je netaknut. trebam governal, satove, desni oklop,prednju masku,rezervar i jos neke sitnice tipa poluga kočnice i sl

Pa kaj si radio?
 
[Pa kaj si radio?[/quote]

a neki kreten mi izletio iz sporedne ulice pred motor i skretao nadobudno u lijevo, preprečio mi cjelu cestu. a ja da se ne zapucam u njega spustio motor na bok i odsklizao pod njega :( tako da su mi stradali prednji kraj oklopa i bokovi , te volan i rezervar. da i naravno, nova ixs jakna jer sam klizio zajedno s motorom. sve u svemu ono za šta sam radio dan i noć uzeo mi neki šupak u autu za par sec. sreča pa sam dosta sporo vozio.
a tko će dočekati osiguranje.... ipak je ljeto
 
Cigla said:
manakao said:
a je... u svoj toj priči ostao je netaknut. trebam governal, satove, desni oklop,prednju masku,rezervar i jos neke sitnice tipa poluga kočnice i sl

pa ti djelovi ne odlaze kad ga spustiš na bok i odskližeš :wink:
 
[
pa ti djelovi ne odlaze kad ga spustiš na bok i odskližeš :wink:[/quote]

misliš???
motor mi je otklizao pod auto, između prednjeg i zadnjeg kotača, nije udario kotač mog motora već, governal i prednja maska, to nosi i satove, a kočnica je otišla usljed klizanja na desnom boku... vidiš da može, e da i governal se smotao i stuljio mi rezervar :roll:
 
:peace: