Kazna za neregistrirani motocikl

To ne znam, jer sam se uvijek izvukao nekako.
Preporucujem ti da barem uplatis osiguranje i, ako te uhvati reci da si u fazi registracije. A bit ce jako zadovoljni ako im pokazes osiguranje.... :mrgreen:

Mozes i da napravis privremenu registraciju dok ti papiri ne stignu :wink:
 
500kn + 110kn sudski troškovi

ma nemoj mu stat, ipak imaš cbr1000, je*** razrađivanje, sameeeee gassss
 
Cumfa said:
500kn + 110kn sudski troškovi

ma nemoj mu stat, ipak imaš cbr1000, je*** razrađivanje, sameeeee gassss

500 Kn za tehnički neispravan +
500 kn za neregistriran +
500 kn za neosiguran +
110 Kn sudski troškovi
 
Nike said:
Cumfa said:
500kn + 110kn sudski troškovi

ma nemoj mu stat, ipak imaš cbr1000, je*** razrađivanje, sameeeee gassss

500 Kn za tehnički neispravan +
500 kn za neregistriran +
500 kn za neosiguran +
110 Kn sudski troškovi

pa dobro nisam puno fulao :mrgreen: :mrgreen:
 
:mrgreen: pa ako voziš cbr, šta se brineš?!! pa mene nisu NIKAD uhvatili na APN-u! Dobro, taj apn je potego do 120(mašina od elektronica) ali u usporedbi sa CBR, to su tačke :mrgreen: , na njoj te nebudu ulovili!!!( naravno pod uvjetom da imaš nekog pojma što se vožnje tiće) nema zaustavljanja! :mrgreen: :mrgreen: WE BRAKE FOR NOBODY :mrgreen: :mrgreen:
 
kazna za neregani motor je 500 kn i točka. nema ništa ovo + ono+ troškovi simo tamo.
a i mogo bi regat pilu, to ti je oko 300 kn max.
 
Ovdje 200EUR, a ako te ufati bez registrovanog motora zapljeni ti motor i onda moras ic uzet probne table da bi ga digao iz murije :p
 
@nte said:
kazna za neregani motor je 500 kn i točka. nema ništa ovo + ono+ troškovi simo tamo.
a i mogo bi regat pilu, to ti je oko 300 kn max.

Čuj @nte...točno je ono kaj je Nike napisal...a koliko bu ti policajac napisal to je njegov problem...za sve ono nabrojeno ti ima pravo naplatit kaznu.
 
@nte said:
kazna za neregani motor je 500 kn i točka. nema ništa ovo + ono+ troškovi simo tamo.
a i mogo bi regat pilu, to ti je oko 300 kn max.

LOL, pa gdje ti živiš? Dobiješ na kućnu adresu 4 prijave sa istim satom i datumom prekršaja... Znam iz prve ruke, jer mi je stari to dobio (sreća šta je nosio kacigu jer bi spušio još 50 Kn :mrgreen: )...