KAZNA: za voznju bez kategorije

nego da i ja nešto pitam.....
došla mi je doma zaštitna mjera zabrane upravljanja motornim vozilom A kategorije....
i to baš sad kad je vrime prolipšalo......

koliko sam shvatio kazna ako me stopaju je 5-15k kuna...........
također sam shvatio da mogu slobodno vozit M i B kategoriju...

zanima me smijem li voziti vozila iz A1 i A2 kategorije............
 
po meni,sama logika ti kaze  da ne :mrgreen: 
ali posto nasi zakoni nemaju logike i sve se temelji na tom kako netko tumaci zakon ako imas dobrog odvjetnika( da te uhvate) mozda bi cak prosao nekaznjeno. Jer ako nas zakon razlikuje 3 A kategorije (A1,A2 i A ) a navedena je samo A ....probaj se pravit grbav pa nam javi  :LOL: (y)
 
bugarin said:
nego da i ja nešto pitam.....
došla mi je doma zaštitna mjera zabrane upravljanja motornim vozilom A kategorije....
i to baš sad kad je vrime prolipšalo......

koliko sam shvatio kazna ako me stopaju je 5-15k kuna...........
također sam shvatio da mogu slobodno vozit M i B kategoriju...

zanima me smijem li voziti vozila iz A1 i A2 kategorije............
Koliko si %. ? 8)
 
zlogi said:
Koliko si %. ? 8)
0.....
greška mi je što nisam imao gotovinu koju je smrad tražio za mito..........
nakon toga se napizdio i pisao mi sve živo........
ja sam mu zahvalio preko majke..........
 
bugarin said:
0.....
greška mi je što nisam imao gotovinu koju je smrad tražio za mito..........
nakon toga se napizdio i pisao mi sve živo........
ja sam mu zahvalio preko majke..........
Pošalji anonimnu dojavu na ravnateljstvo da je tražio mito taj i taj malo mu zagorčaj ;)
 
Baš zbog.tih anonimnih sranja više se nemoš dogovorit sa momcima u plavom ni za ijadu kuna a kamoli za 100 ka prije . Jebale vas prijave

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk

 
branimir1707 said:
Pošalji anonimnu dojavu na ravnateljstvo da je tražio mito taj i taj malo mu zagorčaj ;)
jebeš to.....
samo me strah da opet naletim na njega.....
moglo bi zaiskrit.....
 
Imam 16 i sa A1 vozim duke 390. Motor je na tatu. Zaustavili su me 2 puta i nista nisu komentirali,ali ako me potrefi neki koji ce htjet pisat kaznu jel bi moglo bit jos problema pored kazne, naprimjer zapljena motora itd ?
 
Bez brige, samo ti vozi, a možda si i izmišljeni lik da se o nečemu piše.🤔
 
Imam 16 i sa A1 vozim duke 390. Motor je na tatu. Zaustavili su me 2 puta i nista nisu komentirali,ali ako me potrefi neki koji ce htjet pisat kaznu jel bi moglo bit jos problema pored kazne, naprimjer zapljena motora itd ?
Ako naletis na nekog kome zena nije dugo dala sve je moguce..kacigu ne divljat i nece ti ni zaustavit..ako te zaustavi fino bez panike..kazes ev sad samo uzeo malo trt mrt..ako hoce kazniy nek pise..ides na sud..tano kazss prvi yi je put nisi nikad vozio et skupljas pare da polazes....prvi put prodjes sa opomenom.motor ti moze zaplijenit samo dok ne dodje vlasnik motora..tek sad vidjo da imas vozacku..samo gas drotovi ne kontaju da je to veci motor
 
e to i mene sad točno zanima, naime došao mi je motor tj dovezo sam ga doma ali još uvijek polažem za A kategoriju i sad me naravno svrbi u garaži pa me zanima ako me maznu kolika je kazna? Imam B i C kategoriju. Čitam da je kazna za vožnju bez vozačke 1320 -2600 eura ali ima i članak za vožnju bez kategorije što je nekih 320 eura mislim. Znam znam najbolje se strpit ali ...

Motor je registriran , i sve po ps-u osim što nemam kategoriju .
 
Kod tebe je drukcije..onaj je maloljetnik..tebi nema oprastanja..osim ako se ne dogovoris na licu mjesta..al i tu vrijedi pravilo polako i vecinom te nece ni zaustavit
 
  • Like
Reactions: FlatusIgnition
Ma to sam i mislio tako malo po kvartu tek toliko da mu nabijem kilometraže zbog prvog servisa. Ali da opet dolazimo do onog jel mu žena dala sinoć ili će bit smeće kakvi uglavnom znaju bit iz moga iskustva. Imam još par sati voznje i onda 3 tjedna čekanja za polaganje. Izgorit ću :ROFLMAO: