Keeway focus ili piaggio zip

za keeway ne postoje žarulje za piaggo da :mrgreen:



ovo tema ce biti zanimljiva... :)
 
Keeway su obiteljski skuteri(bar za sad). "Ožene" te za jednog od njih i onda je zauvjek tvoj! :D
 
Mišel said:
bok sta je bolje za uzeti keeway focus 50 ili piagggio zip 50 4t?

Piaggio zip 4t- uzmi jer po mojem mišljenju to je kvalitetan motor još je 4T to znači da malo troši, istina neće ići bogzna šta ali za grad bude bil taman (y) ,serviseri su po cijeloj hrvatskoj i uvijek kvalitetni nemogu se požaliti na njih, i još k tome je jeftin dosta, ma nema nekih mana vidljivih :mrgreen:. Uglavnom po meni više pluseva bi dobija piaggio.Ali tu su i ukusi o kojima se ne raspravlja.

Za detaljniju analizu prvo nam moraš reći za ta ti treba , koliko bi ga vozio itd...itd...
 
Neznam jeli Keeway focus kopija CPI-a Popcorn ili je CPI kopija Keewaya :LOL:, ali činjenica je da je taj focus 2T 50 pa je samim time po mom mišljenju bolji od 4T 50(Zip).
Postprodaja(reklamacije, servis, dostupnost rezervnih dijelova) je kod Piaggia riješena 100%. Kako je sa Keeway-om najbolje znaju njihovi korisnici, pa ćeš kod njih naći najbolji odgovor.
Neznam ni koja je cijena tog focusa, ali ako je manja od 8500, definitivno je u odnosu cijena/karakteristike motora, bolji od Piaggia, uz postoječu nepoznanicu o postprodaji.

Evo pozivam vlasnike Keewaya ili CPI-a na forumu da se izjasne glede svojih prometala, ili ako netko zna vlasnike istih, nek ih pita pa ovde napiše njihova mišljenja
 
Mišel said:
cijena mu je nesto manja od 10 000kn,a jeli cpi oliver sport dobar,ja bi nekog koji bez blokada ide oko 80km/h

ide svaki cvajo 50 cc ako se pravilno održava...  osim koreanaca lol
 
Mišel said:
ja bi ga koristo za skolu i za slobodno vrijeme,sto je bolje za uzet oliver sport ili focu,koliko bi zip 4t mogao ici?
a seriski ti ide oko 50....
ali isto mislim da je to jako slabo,
moj ti je savjet da uzmes 2t...
Jer 50 2t su jako slabe bar ove sta sam ja vidio i vozio....
 
Bajac said:
Jer 50 2t su jako slabe bar ove sta sam ja vidio i vozio....

kupiš kit,veći carb,filter zraka (race),spuh,prijenosi,multivar itd.....
I ide preko 100km/h :jesus: :jesus: :jesus:
 
a nesto se šuška da ce u travnju na trziste doci veci zip zapremnine 100ccm,a jel bi se taj mogao usporedit s nekim 50ccm 2t?
 
mislio sam na 4T krivo sam napisao..... :mrgreen: :mrgreen:

mislim da bi naravno onda taj od 100cca bio brzi od ovog 50, ali seriskog....
Ali 2T ti je zakon, kad ti osjetis kako ono vuce koju snagu ima... (y) :mrgreen:
 
neznam da ima koji scoot novi da je ispod 10 000kn, a da nije keeway i slicno....

Mislim da bi ti bilo dobro uzet polovni a da je u dobrom stanju....

Ali opet radi sta hoces tvoja odluka, ja ti samo savjetujem.. (y)