Keeway focus ili piaggio zip

jel me netko tražio?  :mrgreen: I jedan i drugi su kinezi i to čistokrvni - o tome nema rasprave ni dvojbe. Osnovna stvar je da li želiš 2T ili 4T i na tome ti se mora temeljiti odluka. Dizajn može biti presudan no o ukusima se ne raspravlja pa iznositi svoj stav ne bi bilo objektivno. Dijelova ima dovoljno i za jedan i za drugi iako moram napomenuti da je cijena kompletnog oklopa (znači kompletna plastika na šasiji) za Focus 1900 kn za drugo ne znam. Što god da uzmeš želim ti puno sreće.

P.S Popcorn nema veze sa Focusom, sasvim su različiti skuteri  :wink:
 
Bajac said:
a seriski ti ide oko 50....
ali isto mislim da je to jako slabo,
moj ti je savjet da uzmes 2t...
Jer 50 2t su jako slabe bar ove sta sam ja vidio i vozio....
moj potpis care! (y)
 
Jel itko uzima u obzir zakonsko ograničenje od 50 km/h, osim što se provjerava na tehničkom pregledu, najavljeno je i provjeravanje pri redovnoj kontroli prometa, sa mjerom oduzimanja registracijske pločice ukoliko vozilo od 50 ccm ide preko 50 km/h. Ovo donekle izjednačava problem performansi 2T i 4T agregata.

Glede izjave od 4rijeke, za kojeg sam mislio da je ipak kompetentniji sudeći po izjavama ostalih, prosudite sami usporedbom doljnih slika, pažnju usmjerite na agregat, vilice i ostale bitne stvari i onda i slijepac vidi da su skuteri isti

cpi popcorn
popcorn-1.jpg


keeway focus
keeway_focus.jpg
 
za taj zakon od 50km/h to se da sredit ima raznih blokada koje se mogu stavit....
ALi ne preporucam nikome te kineze i slicno jer kako se rece KOLIKO PARA TOLIKO I MUZIKE
 
joke said:
Glede izjave od 4rijeke, za kojeg sam mislio da je ipak kompetentniji sudeći po izjavama ostalih, prosudite sami usporedbom doljnih slika, pažnju usmjerite na agregat, vilice i ostale bitne stvari i onda i slijepac vidi da su skuteri isti

nebi bas rekao da su agregati i skuteri isti, ima razlika(bar prema ovim slikama)
 
joke said:
Ovo donekle izjednačava problem performansi 2T i 4T agregata.

Glede izjave od 4rijeke, za kojeg sam mislio da je ipak kompetentniji sudeći po izjavama ostalih, prosudite sami usporedbom doljnih slika, pažnju usmjerite na agregat, vilice i ostale bitne stvari i onda i slijepac vidi da su skuteri isti


2T i 4T u istoj kubikaži i istom broju cilindara NIKAD nisu isti i nemoj se sramotiti a što se tiče moje kompetentnosti u vezi izjave o različitosti tih skutera, ona proizlazi iz servisa u kojem se oba motora rade a ne iz usporedbi sličica na kojima se koriste dvije iste plastike

znaš, ja na mitsubishiju imam hella farove....jel to znači da je mitsubishi u stvari VW (y)

jaooooooooo, gdje bi nam bio kraj da svatko priča samo ono što zna..........
 
Nemoj se ti sramotiti jer očito neznaš čitati hrvatski. Napisao sam da ograničenje od 50 cm izjednačava skutere, jer oba mogu postiči 50 km, tako da su pred zakonom jednaki. Sve ostalo je proizvod tvoje mašte.
 
Poznanik uskoro, točnije oko 01. travnja, otvara novi Keeway salon preko puta AMK Siget, pa ćemo vidjeti...
 
M12 said:
Piaggio zip 4t- uzmi jer po mojem mišljenju to je kvalitetan motor još je 4T to znači da malo troši, istina neće ići bogzna šta ali za grad bude bil taman (y) ,serviseri su po cijeloj hrvatskoj i uvijek kvalitetni nemogu se požaliti na njih, i još k tome je jeftin dosta, ma nema nekih mana vidljivih :mrgreen:. Uglavnom po meni više pluseva bi dobija piaggio.Ali tu su i ukusi o kojima se ne raspravlja.

Za detaljniju analizu prvo nam moraš reći za ta ti treba , koliko bi ga vozio itd...itd...
Vjerojatno nisi čuo da se nova serija zipa proizvodi u kini, i to za njih rade te tvornice, među kojima je i keeway  :) Long live china
 
^^
sve je to isti šrot 50ccm .isto sr*nje drugo pakovanje.Bio on kinez ili ne :jesus:
 
od kada je stupio novi zakon o ograničenju za 50 ccm svi su se izjednačili, a šta se tiče prodaje polovnih nastala je prava pušiona jer za male pare je bolje kupiti novo i gotovo. Keeway uz skuter odmah poklanja kofer a neki prodavači ulete sa kacigom i policom osiguranja i sve to ne dođe niti 10 000kn, a najobičniji Piaggio starta sa 15 000kn.
btw- za na posao ili u školu ne treba ubiti neku veliku lovu
 
joke said:
Nemoj se ti sramotiti jer očito neznaš čitati hrvatski. Napisao sam da ograničenje od 50 cm izjednačava skutere, jer oba mogu postiči 50 km, tako da su pred zakonom jednaki. Sve ostalo je proizvod tvoje mašte.

jednaki su samo po krajnjoj brzini i tu je početak i kraj.... a ostale razlike su činjenice s jedne strane i inzistiranje na tvojoj nespretno datoj izjavi (o izjednačavanju perfomansi) iako nije točna :)

za mene je tu kraj priče

živio ti meni
 
moram stat na strani 4rijeke...max brzina im je ista, al 4t ce ipak imati slabije ubrzanje a i pusit ce debelo na uzbrdicama od 2t masina