Keeway outlook 125ccm

biber_cros

New member
zanima me sve o ovom skuteru,ko ga ima nek ga opise,sve o njemu i dobre i lose osobine.....,pozzzzzzz
 
IMHO, taman i da je sve 5, cijena je preblizu Kymca Agility City 125, a to je IMHO sigurnija verzija.
 
znam da je kinez i da su na losem glasu,ali me interesuje oni moto testovi sve sam procitao i u svakom testu samo rijeci hvale,pa me zao interesuju da se jave ovi sto ga imaju...,pozzzzzzz
 
Nije li pametnije za malo vise novaca uzet talijanski ili japanski skuter  :misli: Ne vjeruj puno testovima po novinama  :wink:
 
vickodu said:
Nije li pametnije za malo vise novaca uzet talijanski ili japanski skuter  :misli: Ne vjeruj puno testovima po novinama  :wink:
pa za tri puta vise mozda se sta i kupi.....,
 
biber_cros said:
pa za tri puta vise mozda se sta i kupi.....,

Jesi siguran
http://www.hr.piaggio.com/hr_HR/listino_prezzi/configurator_step2.aspx?id=23
 
Kresimir-Ri said:
To je isto "kinez"  :mrgreen:

Ali kinez sa potpisom i mrezom servisa  jeftiniji nego Keeway za manje novaca  :wink:
 
vickodu said:
Ali kinez sa potpisom i mrezom servisa   jeftiniji nego Keeway za manje novaca  :wink:
Outlook ima velike kotače, ide brže, ima obje disk kočnice,vodeno hlađenje! Nije definitivno za bacit  :wink: Ali svako bira za sebe. ja osobno bi radije outlook
 
Kresimir-Ri said:
Outlook ima velike kotače, ide brže, ima obje disk kočnice,vodeno hlađenje! Nije definitivno za bacit  :wink: Ali svako bira za sebe. ja osobno bi radije outlook

Za bacit nije ali imam lose iskustvo sa djelovima s njima tako da vise vjerujem talijanu  :wink: Nebi ja uzeo ni jedan ni drugi da nebi bilo nesporazuma  :mrgreen:
 
vickodu said:
Za bacit nije ali imam lose iskustvo sa djelovima s njima tako da vise vjerujem talijanu  :wink: Nebi ja uzeo ni jedan ni drugi da nebi bilo nesporazuma  :mrgreen:
treba postojati dobar servis ako ga se kupuje, ali to vrijedi za sve marke skutera! A rasprava je između fly-a i outlooka.
 
Kresimir-Ri said:
treba postojati dobar servis ako ga se kupuje, ali to vrijedi za sve marke skutera! A rasprava je između fly-a i outlooka.

Nema tu nikakve rasprave fly je definitivno puno bolji od keewaya.Bez obzira sto sto ikma dvije disk kocnice i vece kotace keeway se nakon dvije godine doslovno pocme raspadat pocevsi od laka ,plasticnih djelova pa dalje
Nije stvar u servisu nego u uvozniku koji ne moze isporucit dio .
 
Ne bi dalje raspravljao jer nisam vozio ni jednog ni drugog.  :? Mislim da bi trebali vlasnici i jednog i drugog reći svoja iskustva! (y)
 
Slazem se  (y) niti sam ih vozio niti imam namjeru
 
Kresimir-Ri said:
Outlook ima velike kotače, ide brže, ima obje disk kočnice,vodeno hlađenje! Nije definitivno za bacit  :wink: Ali svako bira za sebe. ja osobno bi radije outlook
pa to ja najvise i gledam,a prednost mi je sto je servis 7 kilometara od moje kuce,keeway je jedan od najboljih kineza koji se proizvode u italiji,vozio sam se na huriancu,matrixu,i jos nekim i pravo idu sto me je iznenadilo...,
 
vickodu said:
Nema tu nikakve rasprave fly je definitivno puno bolji od keewaya.Bez obzira sto sto ikma dvije disk kocnice i vece kotace keeway se nakon dvije godine doslovno pocme raspadat pocevsi od laka ,plasticnih djelova pa dalje
Nije stvar u servisu nego u uvozniku koji ne moze isporucit dio .
nevjeruj da je tako jer jaran mi vozi keeway hurianc 3-4 godine i jos mu se nije desio nijedan kvar,samo sijalica crkla i to je sve sto je zamijeno..,