Keith Code "A twist of the wrist" The video

:LOL: :LOL: :LOL:
Kako se raspravlja o tome na forumu sjetio sam se Keith Code-a pa sam mislio da netko stavi ovaj film na forum (y)
 
Shoky said:
Kaj će ti to? Ak te kaj zanima u vezi vožnje pitaj Darq-a! Viš da čovjek sve zna! :jesus:
a ima i  isti motor tako da ne možeš faliti pitajuci  :mrgreen:
 
vi zbilja mislite da će vam tako neki videi pomoći da budete bolji vozači...bolje umjesto tog jednog paketa prometa što bi skinio taj video sipaj 20 kn benzina i lupaj km...
 
1.neki su na kabelskom internetu te im je nebitno koliko mb skidaju i koliko duga
2.ako netko  iskusan nešto prenosi a to još bude mukte onda nema ništa loše poslusati vec dapace pa makar sve to znao
3.zar su vani zaista svi budale kad placaju škole vožnje uz dobre auto škole .....
4.pametan uci na tuđim greškama a budala na svojima  :starac:

HR mentalitet je zajeban jer svi misle da su najpametniji i da sve znaju i to se vidi skoro u svim strukama i nerijetko polupraznim seminarima
 
bruno said:
vi zbilja mislite da će vam tako neki videi pomoći da budete bolji vozači...bolje umjesto tog jednog paketa prometa što bi skinio taj video sipaj 20 kn benzina i lupaj km...
Ne radi se uopće o tome...jel ima nešto čudno u tome da želim nešto pogledat? :misli:
 
uvijek dobro dodje kad spojiš praksu i teoriju..
prema tome zašto ne pogledat..
ima koja dobra duša da mi sprži ako ima plaćam pivom i hamburgerom kod dede :wink:
 
Ti sigurno nisi skužio. Jedino ako imaš oko sokolovo pa vidiš kilometar ispred sebe... 8)