KESTENIJADA KOD BAJ IVE 25.10.2009.

Gato said:
Upravo to i ja rekoh u svom prvom postu u temi.
Pozdravi mi baj Ivu! (y)

naletio Baj Ivo na čaj i da mu nešto napravim, već je otišao svojim poslom...  :mrgreen:
 
strasilo said:
Evo Baj Ivo sjedi kod mene i kaže da je u NEDELJU kestenijada zato jer Brod ima neku feštu u subotu ...
  Tko pogleda ovu temu usput neka zna da u Brodu nije neka fešta već TAKMIČENJE MOTO KLUBOVA U PEČENJU PEČENKI na što su pozvani svi klubovi da prijave svoje ekipe,osim pečenki i opreme potrebne za pečenje MK BROD je sve drugo osigurao(veliki šator,drva,tamburaše.....),naravno da su dobro došli i prijatelji koji ne žele učestvovat u takmičenju ali se žele s bikerima družiti i zabavljati.Za takve goste vrjeme dolaska na Poloj kod naših klubskih prostorija preporučam od 14,00 sati na dalje.<<<<<klub na taj način ujedno želi obilježiti kraj ovogodišnje moto-sezone pa su svi zainteresirani bilo kao takmičari bilo kao gosti DOBRODOŠLI......Ako netko za to nije znao još uvijek može nazvati gos. Lipec Matiju na 098 97 48 34 1 i prijaviti svoje učešće.
 
Žao nam je nemožemo doći,idemo u Beedekovčinu na zatvaranje moto sezone.
Pozdravljam ekipu iz Slavonije, želim vam ugodan provod.
Pozdrav Ivi legendi. (y)
 
preblizu je ovo da se ne dođe....... valjda nece biti prehladno..... (y)
 
BEŠO - SB said:
  Tko pogleda ovu temu usput neka zna da u Brodu nije neka fešta već TAKMIČENJE MOTO KLUBOVA U PEČENJU PEČENKI na što su pozvani svi klubovi da prijave svoje ekipe,osim pečenki i opreme potrebne za pečenje MK BROD je sve drugo osigurao(veliki šator,drva,tamburaše.....),naravno da su dobro došli i prijatelji koji ne žele učestvovat u takmičenju ali se žele s bikerima družiti i zabavljati.Za takve goste vrjeme dolaska na Poloj kod naših klubskih prostorija preporučam od 14,00 sati na dalje.<<<<<klub na taj način ujedno želi obilježiti kraj ovogodišnje moto-sezone pa su svi zainteresirani bilo kao takmičari bilo kao gosti DOBRODOŠLI......Ako netko za to nije znao još uvijek može nazvati gos. Lipec Matiju na 098 97 48 34 1 i prijaviti svoje učešće.

Usput da dodam da je pola litre piva u brodu na pečenkijadi samo 5 kuna. (y) Dobro ste pročitali pet kuna. :mrgreen: :mrgreen:
 
Svakako treba naglasiti da je kod baj Ive PEČENO KESTENJE-GRATIS
                                                      PIČE                  -GRATIS
                                                      PRASETINA        -GRATIS
Ako je nekome žao i skupo par litara benzina za jedno ovako druženje .........e onda mu s bikerima i nije mjesto. :vozi: :vozi: :biker: :biker: :skuter: :skuter: :cice: :gitara: :hrana: :bananapivo:
 
Neće biti hladno ništa ne brinite u domu će biti toplo ,a sad vani valjda neće jako hladno biti
 
Ma nije do para za takvog Jarana kakav je Iva mora se imat .
Iskreno mi je žao , jer Nedjeljom predveče idem na utovare pa na put .
Ovim se putem ispričavam Ivi na nedolasku i ako ne prije vidimo se u KARAVANI . (y)
 
:2up: :wc: :punk:Ipak vijest da je Šolaja prekinio sve što ikone ispred simboliziraju,u nedjelju dolazi u pratnji dviju Antonija tako da je i MK TIGROVI-Zagreb potvrdio svoj dolazak k baj Ivi.
 
BEŠO - SB said:
Svakako treba naglasiti da je kod baj Ive PEČENO KESTENJE-GRATIS
                                                       PIČE                  -GRATIS
                                                       PRASETINA         -GRATIS
Ako je nekome žao i skupo par litara benzina za jedno ovako druženje .........e onda mu s bikerima i nije mjesto. :vozi: :vozi: :biker: :biker: :skuter: :skuter: :cice: :gitara: :hrana: :bananapivo:
  od strane organizatora KESTENIJADE info. da će se piće ipak naplaćivati po cijeni kao i na svim drugim moto-partyima,isprika na dosadašnjoj dezinformaciji(ostaje da sve što se papa bude GRATIS)....
 
Zbog obaveza koje su mi se neodgodivo pogodile u nedjelju neću biti u mogućnosti posjetiti kestenijadu kod našega dragog Ive, no bez obzira na moju sprijećenost, moji Vilenjaci se bruse da dolaze, tako da ih očekujte. Također, ovim putem želim super provod (u koji ni ne sumnjam), te puno pozdrava našemu ivi i svima naknadno nažočnima!
:piva:
 
Tunja KT said:
Zbog obaveza koje su mi se neodgodivo pogodile u nedjelju neću biti u mogućnosti posjetiti kestenijadu kod našega dragog Ive, no bez obzira na moju sprijećenost, moji Vilenjaci se bruse da dolaze, tako da ih očekujte. Također, ovim putem želim super provod (u koji ni ne sumnjam), te puno pozdrava našemu ivi i svima naknadno nažočnima!
:piva:
A subota u Brod? :misli:
 
Tunja KT said:
A sve je moguće, osim drvene peći! Neću ništa prognozirati!  (y)
Ma moguca je i drvena pec, al za jednokratnu uporabu :D!  Dolazi! (y)
 
Vidimo se u Nedjelju kod Ive, dolaze Tigrovi za slavoniju ravnu. Stižu Šolaja, Nina i Tonkica, vidimo se  :vatrica: :hello:
 
TonkicaTigrovi said:
Vidimo se u Nedjelju kod Ive, dolaze Tigrovi za slavoniju ravnu. Stižu Šolaja, Nina i Tonkica, vidimo se  :vatrica: :hello:
Šolaju bi nekako i prebolio da nedođe ali Antonija puta 2 e to bi već bilo puno teže...
 
Zato ti ih i dovodim , a znam Bogu hvala bar ljepih žena u Slavoniji nefali . (y)
Ali nikad nije na odmet koja više . :LOL: