KESTENIJADA KOD BAJ IVE MZa 17 LISTOPADA

Munja

New member
Baj Ivo-Emzo,vas poziva na 4 kestenijadu koja če se održati u Zakorenju(selo između Pž i NG.)Kestenijada če se održati u domu DVD Zakorenje,gdje su bile i prethodne dvije.Pripremio je 200 kg kestena(što ostane bit će podjeljeno za ponijet kući),piće po normalnim cijenama(10kn)i klopa za ekipu koja dođe iz daljeg.
Pozdravlja vas Baj Ivo.
Pečenka gratis. (y)
 
Sumnjam da ću doć al pozdravi mi Ivu.  (y)
 
  Ajde još to pa spremam motor!!  Idu ledeni dani......

        Inače event koji svakako vrijedi posjetiti ponajviše zbog organizatora!!! (y)
 
Pozdrav našem Ivi  (y)  vrlo rado bi došli al smo spriječeni svadbom  :(

dogodine svakako kod Ive  :peace:
 
vjerovatno dolazi netko od nas :) (y)
 
Dragi naš Ivo, nezaobilaznu kesenijadu uveličat će i Vilenjaci, ali ne mogu reći u kojem broju! Ako sve bude kako treba, vidimo se u nedjelju!  (y)
 
Munja said:
Samo da dodam pečenka gratis za klopu. (y)

      A kažu i kiša gratis, kako se ne bi prekinula ova cijelogodišnja praksa kiše za vikend....

                Nema veze!!!  Neka pada!!!
 
kod domaćina nam Ive
nikad nema zime..

upregnimo točkove
vidimo se i godine ove...

svakom će nam osmjeh podarit...
ko nedođe ... nećemo ga žalit...


živjeo nam naš BAYA ..., 100 godina!!  (y)


 
Žao mi je što ne mogu doći jer radim...sigurna sam da če i ove godine biti super kao i prošle...pozdrav dragom nam prijatelju Ivi (y) :hello:
 
Jebi ga, zaboravio fotojaparat ponijeti, bilo je super, pečenca, kestenje, rakija i tradicionalno sad već poznata ekipa u dimu pečenjare, hvala Ivi, obitelji Gašpar i cijelom gradu Zakorenju! :D
 
daj ti bolje sliku di je HUSADREK 550 umro i da se ja nisam smilovao, iako i nisam trebao  :mrgreen: vratio se i expresno popravio ga u 8 sekundi, iako su ga kumovi husadrekaši pokušavli oživjeti 10 minuta  :mrgreen: :jesus: , još bi bio u onoj vodici i trunuo  :mrgreen:
ZNAM DA IMAŠ SLIKE JER SAM VIDIO DA DOKUMENTIRAŠ.... :LOL: :mrgreen:
 
nisu kod mene nego kod šilje osim toga šta misliš zašto mi imamo gurtne na motorim nego da one koji zalegnu odšlepamo kući  (y)
 
evo ga........stao :palacdolje: :misli:.......a mi sa zongićima pogasili prinudno.... (y)
 
ŽE said:
i onda me pitaj kako popušim toliko cigara-evo dokaz :LOL:
pa kad se vozikaš sa tim Husadrekecima, ko ti je kriv  :jesus: :jesus: :jesus: