Kimijeva ergela

jolly the roger said:
lol kimi vozi za mercedes a ima ferrarija doma :LOL:

pa mora ima nekaj za igrat se, dusu mu vadit i izivljavat se na necem :mrgreen: :mrgreen:
 
nije sve u lovi nešto je i u njezinoj količini  :jesus:
ali kaj je da je dobro motor izgleda  (y)
 
Motor je Harley, prerada Marcus Walz. Velika faca,meni osobno puno veća od Orange countya. Ima Kimi ukusa,a i love :mrgreen: Odnos Ferrarija i ostalih auta u cjenama je manji nego Walza i ostalih motora.
 
mrak mrak mrak...i ja bi hjeddan... (y)
 
Stvarno pravo umjetničko djelo.

Naravno ne bi nikad sjeo na tako nešto, al da mi stoji u dnevnom boravku...  :mrgreen:
 
jolly the roger said:
lol kimi vozi za mercedes a ima ferrarija doma :LOL:

nema love za mclaren!!!!!! :mrgreen:
 
James1100 said:
Motor je Harley, prerada Marcus Walz. Velika faca,meni osobno puno veća od Orange countya. Ima Kimi ukusa,a i love :mrgreen: Odnos Ferrarija i ostalih auta u cjenama je manji nego Walza i ostalih motora.

a kako se krecu cijene Marcus Walza?? Za OC (pratim na Discoveryu) su rekli da cijene idu id 100-150 k$ pa sve do 2 milijuna  :shock:.
 
shmrkavac said:
a kako se krecu cijene Marcus Walza?? Za OC (pratim na Discoveryu) su rekli da cijene idu id 100-150 k$ pa sve do 2 milijuna  :shock:.

Iskreno,nemam pojma. Guzzija sam mjerkao godinu i pol i slagao kombinacije,a onda uletila akcija i ja uletio u 7 god kredita :mrgreen: Ti su motori van mojih relacija pa gledam design,kvalitetu završne obrade i sl. Cijenu rijetko :( Stranicu sam mu pregledao na brzinu ,ali nisam vidio cijene. I osobno sam više ljubitelj old school choppera pa ga baš i nisam pratio pretjerano.

Ali za orijentaciju: pobjednički motor ove godine u Padovi je imao cijenu 90000ojra,a po mojem mišljenju ni pola se nije ušlo duboko u preradu kao Walz. Osim rame,lik je pokupovao dijelove i ružno nakitio motor. Sam je radio samo bravariju.