Kisno odjelo???

mixa

Member
Koje kisno je dobro i da li ima veze da li je neko markirano,ja imam iskustva samo sa SPIDI-evim i super je samo ne mogu da ga nadjem da ga kupim!?
Otprilike koje je dobro i koja cijena?
 
http://www.louis.de/?topic=artnr_gr&artnr_gr=205173

http://www.louis.de/?topic=artnr_gr&artnr_gr=205205
 
Hvala ljudi!

Ja sam mislio da je to jedan dio opreme manj vise nebitan,ali kad me jedan put uhvatila kisa,a ja srecom ponio kisno,spasilo me je!?Sad sam u mnogome  promjenio misljenje?!
 
mixa said:
Koje kisno je dobro i da li ima veze da li je neko markirano,ja imam iskustva samo sa SPIDI-evim i super je samo ne mogu da ga nadjem da ga kupim!?
Otprilike koje je dobro i koja cijena?
dainese 80-ak eura moto racing trieste(trst) (y)
 
ma svako kišno je dobro koje te spasi da ne pokisneš previše (da ne cijediš gaće :LOL:)....
bitno ga je samo nosit sa sobom....
 
Migo-moto. M-tech. Oko 300kn. Dobro. Dapače.
 
Sad sam bio na Migo-moto sajtu i ne mogu da nadjem???
To oni drze sastrane ili sta?

Shvatam ja da je dobro svako,ali tu i nisu bas neke cifre u pitanju,pa uzeo bi nesto "bolje"
ko je zastupnik SPIDI-a za hrvatsku??
 
:oops: :oops: :oops: sorry kakav dembos nasao sam!!!
 
Eto! Velikodušno ti opraštamo.
 
ja sam lani išla s bivšim kupovat kišno odjelo...bilo smo u mađarskoj...cijena 400 kuna...al ispalo je da ja bolje bacio u vjetar te novce jer je fakat gace cjedio nakon vožnje po kiši... :palacdolje:
 
a koje je BIVSI kisno uzimao,da znam koje da zaobidjem???
 
Ajmo malo prosiriti temu....posto se cini da ce ova godina biti jako prevrtljiva i ja neko vrijeme vec zagledam kisnjake, a i uspio sam pokisnuti vec jednom :)
Moje pitanje, koje je dimenzijama najmanje i koje bi eventualno stalo pod sic fazera? A tu ima jakooo malo mjesta :-(
Logika kaze da tesko moze biti neke velike razlike, ali ipak da priupitam.
 
Pa ako ti je prtljazni prostor kao u moje Fazerke,na ovo SPIDI sto sam uzeo od kolege bajkera ne racunaj,nema sanse da ga nabijes,mozda ako bude u Mp3 formatu,mozda grijesim,ali ne vjerujem!?
 
mixa said:
a koje je BIVSI kisno uzimao,da znam koje da zaobidjem???

joj....nisam sigurna mislim da je ixs al nemoj me držat za rijec...uglavnom to je ono od platna u jednom komadu...ne kužim se prevec u to....nemoj kupivat u mađarskoj i mislim da je stvar rijesena....a neznam...ja mislim da naposlijetku svako propusti  :misli: :misli: :misli:
 
sssss said:
ma svako kišno je dobro koje te spasi da ne pokisneš previše (da ne cijediš gaće :LOL:)....
bitno ga je samo nosit sa sobom....
1. to mi se dogodilo prije 20setak dana jer san bija lin navlačit ga :wink:
2. tako je :misli: :mrgreen:

ispod sica od FZ1 stane samo ono najjeftinije od 100kn
ali bolje išta nego ništa
 
kod mene pod sicom stoji florrescentni prsluk i lanac i jos par stvarcica,koje su mi uvjek potrebne,tako da kisno ide u ruksak neminovno!?
 
ako te zanima imam na prodaju jedan spidi kisnjak,plavi,nekoristen. cigara i bandit imaju slku, tamo gdj masa i ja plesemo  u njemu  :mrgreen:
 
Ma nađi bilo koje, samo da je iznutra gumirano i nema greške! Ionako se nećeš u njemu voziti svaki dan.
E sad dal će stat spod sica, ili neće, nemam pojma. Smotaj ga i zaveži na zadnji sic.