Kit 70 ccm?

tkubasa said:
ima, ima... i drugo, trece, kolko ima mesa :LOL:..
ne al ozbiljno, klip original je 47, a ja sam ga brusio do MAX 47.6 (malossi giza)
imam ga sad na motoru, to je trece bilo brusenje... nema problema dok nije jako zariban. Remen je najvjerovatnije puko jer ˝majstori˝ stave pretvrdu sustu, teske roline (radi kontra sile, jer bi vrtio u prazno) najcesce promjene i prijenos(stave duzi) pa onda to zdere remen...
i onda kad jos i zariba cil. remen pukne od tog skosa, ili jednostavno jer je pojeden...
Da, u pravu si, stavljene su teže rolice...
Nego gdje si nabavio klip i karike? Kod zastupnika ili imaš neku štelu?
Koliko te košta Klip i karika?
 
ti spominjes klip i kariku...znaci da imas malossi mhr-??  Jer to nema onda brusenja.... :shock:
 
zorozic said:
Da, u pravu si, stavljene su teže rolice...
Nego gdje si nabavio klip i karike? Kod zastupnika ili imaš neku štelu?
Koliko te košta Klip i karika?

kao sto je reko bmw klip i karikE jer nije mhr kit, tj. mhr je aluminijski.
A kip sam uzeo u cvajko motorima u crikvi kostao je nekih 500 - tinjak kuna (malossi) a vertex je bio oko 350, samo sto vertex ima nesto manje rupe na stranama. A sad imam klip sa jednom karikom(od mhr -a) 47.6 na gizi koja je brusena po tom klipu, jer sam imao novi klip a cilindar od mhr-a je bio u banani. Stavio sam i mhr radilicu, a nisam htio kupit novi klip za gizu( stari bolcen 10) a i imo sam novi malossijev 47.6 sa jednom karikom koji je bolcen 12 pa sam brusio gizu po treci put.
 
imam jedan cilindar ako nekom treba, mislim da je za NRG.... :misli: