Kitovi za rs 50 2001.

Status
Not open for further replies.

Renmanyo

New member
Pozz ekipa. Uzeo sam prije 2 dana rs 50 i sad me zanima nakon sto sam se provozao i shvatio da mi apen ima dosta bolji sus od nule da mi treba kit jer sam ipak 90kila. Ajd molim vas jel ima neka dobra dusa koja je stavljala kit na slican motor da mi preporuci nesto da ide kako treba. 80-90 ili 100ccm na barem 15 konja.
I neki auspuh dobar da si malo te okretaje sredim i momenat. I koji karb bi mi trebao uz kit i bez kita.. trazio sam nisam nasao na forumu niti googlu di se moze kupit i sta treba.. upomoc i hvala
 
Prodaj, te novce od kita auspuha i ostalog dodaj i kupi rs125  otvorenu 21kw  (y)
Ovako ces ulozit novaca u 50ccm i na kraju za 2-3mj ju opet prodat jer je slaba a novce izgubit...
Stim da rs125 ima sire gume, bolje kocnice, bolje vilice, ozbiljnije izgleda itd
 
vidi uzeli su mi sve kategorije na 6mj ostala mi samo AM za 50ccm.
i živim u mjestima di ima dosta brda i ovaj motor nemože krenut u brdo jednostavno. s punim gasom ako treba i neće. ako sam u zaletu on ide 50 samnom u brdo u 3.-4. brzini. ali slučajno da moram stat i krenut. ništa od toga. užas. neznam jel to normalno za taj motor ili kod mene nešto ne štima. a neznam šta bi moglo ne štimat... jedino da mu fali momenta ako nema veliki magnet kao zamajac.. to sam razmišljao ali tko zna.
hoću stavit kit i drugi karb auspuh ili portmap cilindra pošto imam jedan rezervni sa strane u dobrom stanju i dellorto 22 i auspuh po mjerama.. samo me zanimaju opcije sa kitom i vaša mišljenja kak i šta bi mogao tu ja naturpijat.
taj sam motor htio taj želim slagat.
 
Ok, kužim da je zajebana situacija i sve to ali.....zajebi te romobile. Jbg...stisni zube, pregrizi govno i istrpi to nekak i skupljaj lovu koju misliš baciti u tu rupu bez dna za nekaj zadovoljavajuće. Taman kad ti istekne zabrana budeš imal neku lovu, sezona bude pri kraju i kroz 'vrijeme kiselih krastavaca' uz malo sreće i sezonski pad cijena možeš kupiti nekaj s relativno zadovoljavajućim performansama. Znam da to nije popularno u tvojim godinama i strpljenje nije jača strana ali opet, na duže vrijeme sa strane zadovoljstva je isplativije.
 
A 50 cc cvaja uvijek mora bit u mom posjedu. Da sam htio veci motor otiso bi rijesit a kategoriju za 3 tjedna i gotov sam uzmem nest od 100 konja i mir. Al kazem hocu se zahebavat s ovim. Molim vas samo imena kitova me zanimaju ako netko zna nek se javi
 
To si si već mogao sam izguglati od jučer popodne.
A i sumnjam da ima ekipe tu na forumu koja prati te 50ccm, prije na nekom skuter forumu
 
Imam i ja isti problem sa svojim motorićem (Aprilia Classic,trenutno mi je na slici profila),sporo ubrzava u startu i spor je na uzbrdicama.Ja sam se do sad navikao na spora ubrzanja,a uzbrdice izbjegavam,pa nisam stavljao nikakav kit,rađe pokušavam skupit lovu za nekaj jače.
Moj savjet ti je da se za sad voziš na tom RS-u tak kak je,i kad budeš mogao kupiš nekaj jače.Ak si baš zapeo za RS-a,ne moraš ga prodat,zadrži ga i ak hoćeš tu i tamo provozaj po kvartu.
 
Status
Not open for further replies.