KLE 500

smokva

New member
Namjeravam ovih dana napokon realizirati svoj san. Koliko bi me mogla doći registracija ? :misli:
 
A ne bi bilo zgoreg da se i predstaviš malo. Jebemu, pa di se to ulazi s "evo mene, ja doša'", a nikog ne znaš?

Padaš ka' sa smokve. :wink:
 
Rivi said:
A ne bi bilo zgoreg da se i predstaviš malo. Jebemu, pa di se to ulazi s "evo mene, ja doša'", a nikog ne znaš?

Padaš ka' sa smokve. :wink:

Potpisujem!  :wink:
 
Rivi said:
A ne bi bilo zgoreg da se i predstaviš malo. Jebemu, pa di se to ulazi s "evo mene, ja doša'", a nikog ne znaš?

Padaš ka' sa smokve. :wink:

aj brale rivi na bače :mrgreen:
 
Sve vodi k tome da se napravi još jedan podForum koji bumo nazvali "KLE" !!
Na svim dijelovima motora.hr ima svačega vezano uz NAJPOPULARNIJI KLE !!!

 
e....viš! ovo nisam nikad pitao... KLE??? jel on ima nešto manje konja od ER-5??i po vašem...koji bi bio bolji?
meni se inače punooo puno po dizajnu! i po svemu drugom(manji je itd..) sviđa ER-5 a sad.....da čujem!
 
Faber said:
e....viš! ovo nisam nikad pitao... KLE??? jel on ima nešto manje konja od ER-5??i po vašem...koji bi bio bolji?
meni se inače punooo puno po dizajnu! i po svemu drugom(manji je itd..) sviđa ER-5 a sad.....da čujem!

niko te ne uzima ozbiljno
 
Kad bi ga nasao, KLV-a ni da suhim zlatom placas - nema...

:neznam:
 
Faber said:
e....viš! ovo nisam nikad pitao... KLE??? jel on ima nešto manje konja od ER-5??i po vašem...koji bi bio bolji?
meni se inače punooo puno po dizajnu! i po svemu drugom(manji je itd..) sviđa ER-5 a sad.....da čujem!

to mene pitaj lega.... :jesus: :mrgreen:

Er5 ima nekih 5ks vise od KLE mislim na novog KLE jer ima katalizator u spuhu pa ga malo gusi....
 
naravno da treba osnovati i klub, naj motora.
da niš ne valja nebi ga nitko kupil, a glede cijene ima i jeftinijih pa opet ih nema toliko.

KLE je super motor za ODRASLE dečke, fučkaš jurilicu kad ju neznaš iskoristit, i moja mama može navinut gas po ravnom.
odnos cijene - dobiveno je super,

mogli bi se dogovorit i jednu subotu naći svi sa KLE-om u Pitu, pa otići na Sljeme i napravit koju fotku da se vidi koliko nas ima
 
pinty said:
naravno da treba osnovati i klub, naj motora.
da niš ne valja nebi ga nitko kupil, a glede cijene ima i jeftinijih pa opet ih nema toliko.

KLE je super motor za ODRASLE dečke, fučkaš jurilicu kad ju neznaš iskoristit, i moja mama može navinut gas po ravnom.
odnos cijene - dobiveno je super,

mogli bi se dogovorit i jednu subotu naći svi sa KLE-om u Pitu, pa otići na Sljeme i napravit koju fotku da se vidi koliko nas ima

A da se nademo u dubrovniku... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ima nas i tu jedno petoro....  (y)

Sta sam primjetio na njemu u nizim je okretajima jako trom, ko penzic, ali kad ga malo odvrnes poteze.... ima snage i to dosta... :D
 
(y) Nije loša ideja o susretu KLE-ovaca.Kad bi se potrudilim ožda bi se i sastali malo...