KLE meeting II

GrandWizard said:
Alain imam ja za tebe jedan avatar. Pa kad nas Pinty već zove svojim princezama....

pa di ste mi to seku snimili?  :misli:
evo i Macka :)
jel gotov kucni pritvor?  :pila:
 
Ma gle, osim "normalnog" posla, tu i tamo mi uleti koji "fush", poslije kojeg sam totalno strgan. Najlakše se "vadit" na ženu. Na kraju ti ispada ovako; kad radim, nemam radnog vremena, još uleti koji "fush", a treba se koji put i posvetit' ženi....... 8)

Naime, ona baš i ne gaji ljubav prema motorima..........
 
GrandWizard said:
Pinty jel sad avatar po tvojem ukusu?

edit: mogli bismo u Topusko na bazen, navodno je izbor za miss nekog k**ca slijedeći vikend.
Treba uzet lance i kotao za ''krop''
 
Vidi,vidi.....do sad smo bili ekipa za zavist,a sad se pokazujemo u pravom licu :lipotan: :njanja: :bonk: :wc: :2up: :yikes: :franky:
 
Kaj je?Kaj vas puca ova kišurina? :LOL: Mene pere neka sitna temperatura i hunjavica :palacdolje: .Ležim i ločem čajčine,pa reko sam da vidim jel sve pod kontrolom. :wink: .Kaj se tiče vožnje,više mi odgovara nedjelja,al se budem prilagodio većini ,samo na vrijeme objavite kad se ide.Valjda budem do onda "spreman" :polomljen: :starac: .Bok.
 
Koko said:
Kaj je?Kaj vas puca ova kišurina? :LOL: Mene pere neka sitna temperatura i hunjavica :palacdolje: .Ležim i ločem čajčine,pa reko sam da vidim jel sve pod kontrolom. :wink: .Kaj se tiče vožnje,više mi odgovara nedjelja,al se budem prilagodio većini ,samo na vrijeme objavite kad se ide.Valjda budem do onda "spreman" :polomljen: :starac: .Bok.
Da nije mošt :?: :!: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry:
 
GrandWizard said:
Nemoj to shvatiti osobno, ali teško bi mogao pratiti naš ritam....

Chimpa pa tek sad vidim kak su te ladno odjebali. Sad mi je drago kaj ih nisam pozdravil dok sam pil jutarnju kavicu u Pitu  :mrgreen:
 
tvigi said:
Da nije mošt :?: :!: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry:

  :LOL: .Onda bi bar znal da mi bu sutra bolje,a ovak???? :? .Bok.
 
gigi said:
Chimpa pa tek sad vidim kak su te ladno odjebali. Sad mi je drago kaj ih nisam pozdravil dok sam pil jutarnju kavicu u Pitu  :mrgreen:

a gle, nisam se naljutil jel sam skuzil da radim puno vece ture nego sto su oni u stanju  :mrgreen: .. kaj morem kad nisam caffe racer  :LOL: :LOL: :LOL:
 
3:2 za nedjelju zasad...
a di cemo ici mozemo se dogovorit u petak kad se na cugi nađemo...
 
Chimpa, si pročital uputstva koja si dobil sa motorom i poglavlje kaj se radi kad se ugasi motor i želi sići sa istog.
 
pinty said:
Chimpa, si pročital uputstva koja si dobil sa motorom i poglavlje kaj se radi kad se ugasi motor i želi sići sa istog.

ma jesam .. sam me dere skleroza pa znam zaboraviti po koju radnju  :mrgreen:
 
chimpa, svaka ti dala!!!!

si sutra tokom dana slobodan za jednu vožnjicu od kustošije do ribnjaka po šumskoj cesti, idemo tvigi i ja
 
pinty said:
chimpa, svaka ti dala!!!!

si sutra tokom dana slobodan za jednu vožnjicu od kustošije do ribnjaka po šumskoj cesti, idemo tvigi i ja

nazalost nisam .. na poslu sam do 17 sati .. a i drzim se asfalta  :mrgreen: