KLE MEETINGS 2,3,4 i Utisci

pinty

New member
BOK!

uspijeli smo preko foruma okupiti se i napraviti lijepi izlet po ZG okolici.

bilo nas je 9 KLE-a i 2 princeze, sastali smo se na benzinskoj u remetincu i krenuli u Jastrebarsko na kavicu, zatim preko Krašića te Samoborskog gorja i Bregane u Samobor i naravno završili u Pit Stopu, cca 130km.
Ugodno smo se vozili po prekrasnom Samoborskom gorju, fino klopali u Divljim vodama i na opće zadovoljstvo upoznali se.
uskoro, nadam se napraviti ćemo izlet vinskom cestom po Bizeljskom i lijepom nam Zagorju, pridružite nam se.


evo par slikica:
 
Nikola_M said:
S obzirom da sam i sam KLEovac, bas mi je drago da ste uspijeli nesto takvo organizirati  (y)
Za prvi puta bilo iznad očekivanja,a narednih par puta može nas biti samo više
 
Nikola_M said:
S obzirom da sam i sam KLEovac, bas mi je drago da ste uspijeli nesto takvo organizirati  (y)

...bila bi nam čast da nam se pridružiš na sljedečoj vožnji (y) .Bok.
 
U jebote, pa nema baš mlađahnih KLE-ovaca! :mrgreen:

Ajde, bitno da ste uspjeli! (y)
 
Došao sam jučer u Pit Stop, taman prije nego što ste odlazili. Baš Vas je bilo lijepo vidjeti  (y)

Sviđaju mi se takva druženja vlasnika istog motora.

Vjerujem da ću uskoro kupiti Stroma, pa ću probati organizirati tako nešto za vlasnike DL/KLV motora!

Pozdrav!
 
Nikola_M said:
Dali cu biti sposoban vec za iducu voznju neznam, ali u jednoj od iducih svakako.

...dok se mi dogovorimo,budeš se ti "zalizao" (y) .Vidiš koliko nam je trajala priprema za ovaj susret :wink: .Drž se.Bok.
 
Ipak je nekak bolje da ste samo Vi na KLE-ovima, da se nismo mješali i mi sa razno-raznim izvedenicama sličnih motora.
Svaka čast i super tura  (y)
 
evo i mog prvog posta  :D
ja sam isel obrnutim putem : prvo meeting a sad forum ...
meeting je bio super : super vesela ekipa lijep krajolik klopa cuga motori...kaj ces vise...
veselim se sljedecem susretu koji ce nadam se biti uskoro...
saljem vam par slika a ostale mozete skinuti sa http://depositfiles.com/files/250066/KLE_meeting_9.9.2006.zip.html (oko 30 Mb) ili se javite da vam dam na cd-u...
 
BTW slijedeći put treba dogovoriti dress code, a ne da ispadam neki tamo bezveze s bijelom majcom, a kolega da je iz Bandićevog kabineta....
(šargopirgaste se sad nose u Milanu)















:cool:

A utisci?

:dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:
 
Svaka čast, nadam se da se sljedeče godine i ja pridružujem. (y)
 
GrandWizard said:
Molim nickove s lijeva na desno sa fotke KLE meeting 016.jpg .
Hvala!

p.s. Od silnog uzbuđenja nisam mogao sve zapamtit. Slijedeći put bumo imali iskaznice sa nickom i imenom..... :mrgreen:

Eh, mene bas nema na toj slici. Isao po mobitel.

Nema veze, ja sam onaj plavi s ČiKago tablicama.

g.

p.s. Ima zainteresiranij za ovu subotu za jedan mini ride ?
 
ja sam bil s curom pa me lako identificirate :)
subota...dapace  (y)