klipnjaca

markookram

Well-known member
prolupala na bolcni ...
sad , dal da idem bušit i stavljat neki iglicasti ili jednostavno kupit cijeli set sa radilicom za 1100 kn  ?
 
Kupi novo i ne kemijaj nista
 
markookram said:
prolupala na bolcni ...
sad , dal da idem bušit i stavljat neki iglicasti ili jednostavno kupit cijeli set sa radilicom za 1100 kn  ?

E sad kako si to skuzio :misli: :misli: :misli: :misli:

Inace novu sa radilicom :mrgreen:
 
Sip said:
E sad kako si to skuzio :misli: :misli: :misli: :misli:

Inace novu sa radilicom :mrgreen:
kak sam skuzil , pa raskopala se masina ...  :mrgreen:  cuo sam u voznji da nesto lupka lagano , sto je masina bila toplija to je jace lupalo ... pa se rastavilo ...



tak sam si i mislil , idem po novo .
 
s obzirom da komplet radilica kosta 1100 kuna....nije ni cudo sto je prolupala.....uzmi odmah dvije....nikad se nezna...i ako je 4 t masina...promijeni vrstu ulja....i skrati servisne intervale... :mrgreen:
 
markookram said:
prolupala na bolcni ...
sad , dal da idem bušit i stavljat neki iglicasti ili jednostavno kupit cijeli set sa radilicom za 1100 kn  ?
koji motor i na kojoj bolcni, gornjoj ili donjoj ??
 
bmw m 5 said:
s obzirom da komplet radilica kosta 1100 kuna....nije ni cudo sto je prolupala.....uzmi odmah dvije....nikad se nezna...i ako je 4 t masina...promijeni vrstu ulja....i skrati servisne intervale... :mrgreen:
ovo definitivno  (y)

mozda je uzrok bio i to sto se stalno javlja dosta špene u motoru ... to vidim na izmeni ulja na filteru ...  a i sad kad bude raskopan mozda se i nađe uzrok tok tokarenju  :mrgreen: :misli:
 
Kontam što nije u Aprilili podforumu?   :misli:  :mrgreen:

Kada ono "ostali".
 
Bob Rock said:
Pa koliko je star taj Orion? 1-2 godine? Je li to onaj enduro?

kupljen u 11mj. prošle godine ima oko 80 sati vožnje isključivo po terenu :wink: :mrgreen:
 
da samo klipnjaca  :eek:hne:

mislim da bu tu zupčanika i za kokice hranit ...
 
a što se tiče špene ... izgleda da je dolazila iz getribe , dosta loša obrada zupčanika ...  drugo sve pet  :mrgreen: :mrgreen:
 
možda bi bila jeftinija varijanta zamjeniti klipnjaču.....još ako je loše kvalitete, naći neku malo bolju, ako se može ubaciti.....tj pripasat od nekog drugog motora.....
 
prorajbaj gornju "pesnicu", stavi piksu i sastavi sve i prodaj pod "nikad padano" ..... boli te đon, nek se s tim *ebe novi vlasnik ... bar bih ja tako ...  :LOL: :LOL: