kljuc od honde

mirko9

Member
naime popusio  sam kljuc  original  od cbr xx ---ima  onaj  hiss ...imam drugi  original  i  onaj  broj  ..zanima me jel  su  kodirani  ti  kjlucevi  il mogu  rezervnu  kopiju  napravit kod svakog bravara  ...?
 
kodirani su kljucevi i moras naruciti ''prazan'' kljuc kod ovlastenog dealera i onda imas proceduru kodiranja
 
kdo suzukija vele da se nemre dobit rezervni ključ, treba brave kupit i kompijuter ili koji k
 
mato said:
kdo suzukija vele da se nemre dobit rezervni ključ, treba brave kupit i kompijuter ili koji k

Ako ima onaj dodatni sa brojem mislim da je to glupasto...dok san ima hondu i hiss ima san dva potpuno funkcionalna ključa...
 
alien said:
Ako ima onaj dodatni sa brojem mislim da je to glupasto...dok san ima hondu i hiss ima san dva potpuno funkcionalna ključa...
bio ja pitat, glupo skroz, frend izgubio obadva ključa :mrgreen: kupil je novi motor, i ošo u rijeku di ga je kupio i kažu mu oko 14000kn neznam sad točno, i reko jebu te, odem ja u zg pitat i isto mi rekli
 
mato said:
bio ja pitat, glupo skroz, frend izgubio obadva ključa :mrgreen: kupil je novi motor, i ošo u rijeku di ga je kupio i kažu mu oko 14000kn neznam sad točno, i reko jebu te, odem ja u zg pitat i isto mi rekli

e j...ga ako je izgubija oba dva to je već nešto drugo...al baren će to valjda pomoć ovoj drugoj ekipi da svate kad izgube jednog da moraju ekspresno napravit i drugog!  :mrgreen:
 
alien said:
e j...ga ako je izgubija oba dva to je već nešto drugo...al baren će to valjda pomoć ovoj drugoj ekipi da svate kad izgube jednog da moraju ekspresno napravit i drugog!  :mrgreen:
a kaj mu vredi kad ga nemre napravit i da ga je dal delat dok je jedan izgubio kad rezervni nemre se naručit, ili seru, aključ ima kod pa jedino kod iskopirat

 
neznam kak je na drugim kramama...ali kawa moja ima 2 crna ključa (moš i gubit) i 1 crveni (master, po kojem se rade kopije...e njega nesmiješ izgubit) :mrgreen:
 
mato said:
bio ja pitat, glupo skroz, frend izgubio obadva ključa :mrgreen: kupil je novi motor, i ošo u rijeku di ga je kupio i kažu mu oko 14000kn neznam sad točno, i reko jebu te, odem ja u zg pitat i isto mi rekli

Jel se može promijeniti brava i staviti obična, sa običnim ključevima? :misli:
 
na cbr-u imaš mogučnost uz dva ključa koja dobiješ sa motorom napravit još max. 2 komada, a njih mislim da ne može napraviti bravar. Hiss je odašilač smješten iznad brave, a kontrola koda je u glavnoj elektronici! :misli: :mrgreen:
 
ja sam nedavno za cbr-a izgubio jedan kljuc, zapravo ga sakrio sam od sebe... otisao u top moto kupio "blank" kljuc koji kosta 250 kn... s njim ides kod bilo kojeg bravara da ti ga nareze, stavis u bravu okrenes da vidis jel mozes dat kontakt i nosis kod sekola na kodiranje!!! e u medju vremenu sam nasao izgubljeni kljuc i reko da svejedno kodiram taj treci pa nek budu 3 u upotrebi... sekol mi je rekao da mogu bit kodirana max 2 kljuca i sad mi ovaj stoji neupotrebljiv doma... al sve ste mogli pitat u bilo kojem honda ducanu sve bi vam rekli
 
ok ljudi  hvala ....u  medjuvremenu  sam ga pronasao  (y)