klr prednja kočnica -problem

danijel044

Well-known member
Ovako... imam problema sa prednjom kočnicom.

Šta god radio nikak ju ozračit.

Prilikom "pumpanja" ručica je skroz meka...uopće nema otpora

na vijak za ozračivanje izlazi ulje  i dok se pumpa i kad ne...

U čemu je problem? 
gumice?
 
problem je u tebi, ne u kočnicama...  :jesus:

 
da skoro i nema gumica bilo bi nekog (kakvog takvog otpora)... ali sve dok ima zraka u sistemu ponaša se tako kako je opisano .... što opet znači da nije dobro odzračeno ...

Princip odzračivanja je toliko bolesno jednostavan da ga i malo dijete može napraviti ... ali naravno da na većini motora postoje neke "cake" koje se moraju poštivati da bi sve rezultiralo uspjehom...  (y)

Na paKLEnom se samo treba skinuti ručica kočnice i malo nagnuti u pravom smjeru i problem riješen u nekoliko trenutaka...  (y)
 
Riješeno....

kao šta strašilo reče... problem je u meni heh....tj u mom  neznanju..ali eto sad znam nešta novo :D
 
Odmah da ja pitam kad je tema,na yamahi sam mijenjao ulje kocnica,i prednju odzracio bez problema kao i kvacilo,dok zadnju za majku isusovu nede,ima koja caka,pa ko da je aprilia
 
hehehe ... ima caka i za to ...  :jesus:

nego, ako misliš da je to tvoje problem, probaj odzračiti zadnju kočnicu na malagutiju ... 

e to se zove problem...  :LOL:
 
strasilo said:
hehehe ... ima caka i za to ...  :jesus:

nego, ako misliš da je to tvoje problem, probaj odzračiti zadnju kočnicu na malagutiju ... 

e to se zove problem...  :LOL:
a koja  :mrgreen:
 
Jebote strašilo ti bi trebao biti profesor ili nastavnik....kako lijepo čovjeka navede da koristi vlastiti mozak.....ma divota..... (y) (y)
 
Lako je to s nekim ko ima mozak ... ali šta ako nema...  :LOL: :LOL: :LOL:
 
zato ljepo uzmi veliku špricu od 1 dcl i na andihter preko gumenog crijeva nafitilji ulje u kontra smjeru i sve ok.tak sam ih rješio mnoge koji nisu išli klasičnim postupkom.meni je uvjek upalilo pa probaj (y)