KLV 1000, 2004.godiste

Lovro Vz

New member
Mozda kome poznat motor, kakvi detalji, komentar na oglas, cijena?
http://www.njuskalo.hr/enduro-cross-motori/kawasaki-klv-1000-1000-cm3-oglas-18023395
 
Pisalo se o tom motoru na V-strom forumu, navodno je u jako dobrom stanju i servisiran i održavan kod najboljeg majstora za Stromove u cijelom svemiru. (y)
Mislim da ga je i taj majstor stavio na Njuškalo iz usluge...
 
Ovaj ti je bolji i puno više opreme, a da se dogovoriti oko cijene.
Neka te ne brine kilometraža, ti motori rade bez A 200.000km uz redovito održavanje, a ovaj je održavan.

http://www.njuskalo.hr/enduro-cross-motori/kawasaki-klv-1000-1000-cm3-oglas-23281090
 
kalimero said:
Ovaj ti je bolji i puno više opreme, a da se dogovoriti oko cijene.
Neka te ne brine kilometraža, ti motori rade bez A 200.000km uz redovito održavanje, a ovaj je održavan.

http://www.njuskalo.hr/enduro-cross-motori/kawasaki-klv-1000-1000-cm3-oglas-23281090

Zašto na slici pločice piše Suzuki motor corporation?
 
bender_300 said:
Zašto na slici pločice piše Suzuki motor corporation?
Zato jer ga je Suzuki proizvel....
 
bender_300 said:
Zašto na slici pločice piše Suzuki motor corporation?
te godine je kawasaki radio taj klv u suradnji sa suzukijem , mašina je ista kao i na v. stromu dok je sve ostalo od kawca , cijena od kawca je bila mislim ako se ne varam 20.000 kuna jeftinija nego od v stroma tako da je kawac za tu cijenu bio best bay kupnja , motor je izuzetan i rijedak i lijepo ga je vidjet , da imam za njega ne bi se dvoumio ni sekunde , jednostavno savršen enduro za te pare  (y)
 
koliko sam skužio rješene su mu stvari koje odlaze ,tank i magnet .Pratim adv forum tako da mislim da taj motor nije loš a ni onaj drugi iz oglasa.Indetičan motor kao v strom 1000
 
vodoriga7 said:
te godine je kawasaki radio taj klv u suradnji sa suzukijem , mašina je ista kao i na v. stromu dok je sve ostalo od kawca , cijena od kawca je bila mislim ako se ne varam 20.000 kuna jeftinija nego od v stroma tako da je kawac za tu cijenu bio best bay kupnja , motor je izuzetan i rijedak i lijepo ga je vidjet , da imam za njega ne bi se dvoumio ni sekunde , jednostavno savršen enduro za te pare  (y)

Ništa na njemu (na klv-u) nije od kawasakija osim naljepnica.
Čak je i ključ ispod one crne plastike - suzuki. Što god da pipneš, sve je suzuki.
 
Jedan od maksienduro modela koji daje izuzetno puno a malo traži zauzvrat . Osim Kawasakijeve grafike i amblema sve je Suzuki . Probao sam ga tridesetak kilometara ,dobar filing i super položaj ,bar meni . Mislim da bi korektna cijena bila 3500 eura ,i za prodavatelja i za kupca . (y) 8) :021:
 
Hvala na komentarima, tak i racuna na nekih 3500€
Kolega se raspituje za taj motor, gabaritima mu odgovara, 197cm visine i 140kg
 
vodoriga7 said:
cijena od kawca je bila mislim ako se ne varam 20.000 kuna jeftinija nego od v stroma
..varaš se za duplo  :mrgreen:
10.000 kn. je bio jeftiniji od V-Stroma ..znam jer sam ga naručio krajem 2005 , a došao početkom 2006 ..68.000 kn je tad bio ..a Strom 78.000
 
napisao sam da mislim , davno je to bilo , to je sad jako stari motor , ko bi se svega sjetio  :jesus:
 
Razlika od 20.000kn je bila između SV-a 650 i dRRkatija monster 650.  :mrgreen:
 
koss said:
Razlika od 20.000kn je bila između SV-a 650 i dRRkatija monster 650.  :mrgreen:
ja bi svakako uzeo sv , polovni monster je jako izgubio na vrijednosti ali to i nije neko čudo , to je ulazni model nečeg što zahtjeva poseban sloj ljudi , mislim obožavatelja ,