KMS ili Markez ili Kaptol C

Zlo Prase

New member
misljenja o jedima i drugima, uzeo bi kawasaki er-6n ABS, pa me zanima vase misljenje, KMS-u cijena ide malcice u prilog, ali cijena je po prilici tu negdje, a Markez mi je blizi posto sam u Zagrebu, naravno ostaje mi i Kaptol Cargo eh sada

jel ima uopce razlike u kvaliteti servisa, sastavljnju motora??
 
Uuuu to je pitanje na koje ti se bas i ne moze dati previse objektivan odgovor.

Svi imaju svoje vrline i svoje mane. Osobno sam se odlucio na KMS zato jer je to obiteljska firma sa dugom tradicijom. Stari Dac je vrhunski mehanicar i jedan od rijetkih koji je hodao po utrkama. Mladi Dac je pak od djetinjstva serafao uz starog po motorima i zna svoje znanje. Uz to Dac obavezno ide na sve specijalizacije tako da strucnost nije upitna.
Eto, svi su mi tamo vrlo dragi i u ovih par godina sam sa njima razvio jedan kvalitetan odnos.

Za Markeza svi vise menje znaju koliko dugo radi i kako radi. Mnogi su prezadovoljni sa njime, mnogi nisu bas. Ja osobno volim do njega otici jer uvijek popricamo o grobniku, utrkama i slicno.

Sa Kaptol Cargom imam malo iskustva pa ne bi o njima.

U glavnom, svugdje mozes kupiti motor. Najlakse je dogovori, platit i vozit. U Kawasaki mrezi nema problema sa rokovima isporuke i slicno. U konacnici jedino moras odluciti hoces li se opredjeliti za DKS uvoznicki lanac (KMS i Markez) ili za Kaptol Cargov.
 
ima dosta tema di su KMS nahvalili pa mislim da ima razlike u kvaliteti servisa

i zato ti relacija ZG-KA i nije neki problem. nejdes na servis svaki dan.
 
KMS......moj stav: http://www.motori.hr/cgi-bin/cl.rr?id=622
 
KMS na prvom mjestu, Markez nije los, a Kaptol C je nesto sto izbjegavas u svakom slucaju, zar nisi malo prosao teme na forumu???
 
ja uzeh motor kod KMSa jer je o njihovoj kvaliteti servisa bio opci konsenzus moje okoline
 
Procitao sam prijasnje postove o Kaptol Cargu i vidio sam da su redom negativni, samo sto trojica mojih frendova su uzeli motor u Kaptol Cargu i nisu imali nikakvih problema.

Ja sam bio par puta u njihovom ducanu i nisam iskusio nikakave neugodnosti i svaki puta kada sam zvao na telefon bili su ljubazni, da li je to slucajnost ili nije stvarno ne znam.

Na kraju balade uzet cu motor u KMS-u (90%) cisto zbog cijene jer su malo jeftiniji od drugih, jer kako sam pricao sa jednim mehanicarem koji kaze da sklopiti motor i nije sada nekakva umjetnost, sve je prakticki slozeno unaprijed i samo se sastavi

eto :)
 
Mislim da sa KMS-om neces pogrijesiti...ja sam tamo uzeo svoj motor na preporuku frenda koji je takodjer motor uzeo ranije kod njih...i oboje se mozemo pohvaliti samo dobrim iskustvima...i sto se tice ljubaznosti i poslovnosti i svega opcenito...
 
Tema je vec stara, ali moram reci da s Kaptol Cargom nisam imao niti jednog problema - motor je dosao kad su rekli, servis je odradjen u redu i u roku odmah, kad sam se razbio su mi decki iz servisa izasli u susret kolko su najvise mogli. Sve u svemu, kod mene za sada imaju visoku ocijenu. Istina, cuo sam da su servisi u KMS-u znacajno jeftiniji, no jos nisam provjerio...