KN filteri

Bez auspuha i remapiranja vjerovatno ništa.
 
znaci to tek u kasnijoj fazi dolazi... tnx
imam akropovica, sad sam trenutno sav u gumama, slovenci jos nista nemaju
 
Potrošnja sigurno naraste, ak' niš drugo samo i zbog toga kaj ga onda i jače "šerafiš"  :wink: (y)
 
Boki RR said:
znaci to tek u kasnijoj fazi dolazi... tnx
imam akropovica, sad sam trenutno sav u gumama, slovenci jos nista nemaju

naruči kod furlana i rezerviraj!!!!
zadnja 190 - 97 e kad odbiješ DDV....

uz K&N uzmi PC,pa da vidiš pjesme :mrgreen:
 
GIXER said:
Bez auspuha i remapiranja vjerovatno ništa.


Manemoj,



dobiva vecu potrosnju,presiromasnu smjesu,gubitak snage i ZVUK USISA sto je vecini na ovom forumu najvaznije :LOL: :LOL: :LOL:


Ljudi dodjite pameti i ostavite motore kakvi jesu, ne padajte pod utjecaj marketinga
 
Ninja said:
Manemoj,



dobiva vecu potrosnju,presiromasnu smjesu,gubitak snage i ZVUK USISA sto je vecini na ovom forumu najvaznije :LOL: :LOL: :LOL:


Ljudi dodjite pameti i ostavite motore kakvi jesu, ne padajte pod utjecaj marketinga

možda imaš pravo,al uz malu pomoć PC-a,moguće je poboljšati neke parametre.
al to je više iz zajebancije nego što ćeš profitirat u smislu nekih performansi.
il nabrijavaš kak se spada il bolje niš :mrgreen:
 
Dek..Dadek said:
možda imaš pravo,al uz malu pomoć PC-a,moguće je poboljšati neke parametre.
al to je više iz zajebancije nego što ćeš profitirat u smislu nekih performansi.
il nabrijavaš kak se spada il bolje niš :mrgreen:

Tak je (y)
 
Dek..Dadek said:
možda imaš pravo,al uz malu pomoć PC-a,moguće je poboljšati neke parametre.
al to je više iz zajebancije nego što ćeš profitirat u smislu nekih performansi.
il nabrijavaš kak se spada il bolje niš :mrgreen:

Potpisujem!  (y)
 
Ali ni PC nije samo tak skinut mape sa neta i to je to


treba imat dyno stol,WB sondu i strucnu osobu koja zna sta radi da bi to bilo to ,a ja u HR neznam za takvoga koj je mapirao stotinjak motora i zna posao :(


Prema tome pustite lovacke ostavite motore kakvi jesu i uzivajte ostace vam vise love za kurve 8)
 
kaj to netko radi kod nas? Mislim da je to nesto sto moja zvijer nikad nece imat. I ovak mi se rice pod dupetom...
 
Ninja said:
Ali ni PC nije samo tak skinut mape sa neta i to je to


treba imat dyno stol,WB sondu i strucnu osobu koja zna sta radi da bi to bilo to ,a ja u HR neznam za takvoga koj je mapirao stotinjak motora i zna posao :(


Prema tome pustite lovacke ostavite motore kakvi jesu i uzivajte ostace vam vise love za kurve 8)

ok, onda sam ja glup i motor mi je glup i glupo ide i glupa je cesta kaj to trpi

PC+KN+full Akrap= +27 KS na kotaču uz 20% manju potrošnju

sve to znači da je matematika glupa, a ja bacio glupe pare kroz glupi prozor


srki
glupson
 
jel mozes napisat koliko te kostao KN i za koji motor i dal se mijenja cijeli air box? pored auspuha i PC koliko osjecas KN, ne mislim na konjazu ili kaj tam neka tablica kaze, nego da li mislis da ti to vrijedi te pare koje si dao za njega?
 
Boki RR said:
jel mozes napisat koliko te kostao KN i za koji motor i dal se mijenja cijeli air box? pored auspuha i PC koliko osjecas KN, ne mislim na konjazu ili kaj tam neka tablica kaze, nego da li mislis da ti to vrijedi te pare koje si dao za njega?

ima već starih rasprava o tome i brdo informacija, malo potraži

nisam mijenjao air box jer taj tip KN-a ide u origigi box. 700 ćuna filter, pereš svakih kolko ti se da zajebavat. ja to kod svake izmjene ulja.

dal se KN osjeti? nemam jebenog pojma nit me ne zanima. dal se isplati? da, ako ga održavaš traje duže od motora. usporedi sa cijenom orginalnog filtera za svoj motor, i naravno ovisi dal se voziš ili ne.

u PC-u mi je mapa za Akrapa+KN, pa valjda ima neke veze u tih +27 KS


to je sve pod uvjetom dal se misliš vozit na tom motoru godinama. ja mislim, tak da svaki drek kaj stavim mi je veselje.

dal ti treba? ne, ne treba ti. trebaš jest, pit i spavat. sve ostalo je zabava. :mrgreen:




srki
 
Srki said:
PC+KN+full Akrap= +27 KS na kotaču uz 20% manju potrošnju



I ja bi u to vjerovao da sam tolko love bacio u vjetar 8)


 
najbitnije je da te cini sretnim, sve ostalo je sporedno. Osim ako nisi preopaki racer kojem je svaki gram i watt bitan.

ja sam sa snagom svog motora jako zadovoljan, tako da mislim da cu potrosit lovu na gume, karbonske dekle i zamjenske plastike... zasad mi se to cini isplativije.

jel ti Srki mozda znas nekog da je radio plastike u RPC-u, cini mi se jeftinije nego kod MAC-a?
 
Ninja said:
I ja bi u to vjerovao da sam tolko love bacio u vjetar 8)

samo akrap daje 11 ks, zasto jos pc ne bi dao ovih 16?

logicno je da motor trosi manje, jer za isti posao trosi manje snage - isto kad frajer od 60 kg dize na benchu 60 kg i kad tih 60 kg dize frajer od 100 kg. Samo isto tako u konacnici vjerojatno trosi vise jer moze vise. Sve ovisi kak ga teras.
 
Srki said:
ok, onda sam ja glup i motor mi je glup i glupo ide i glupa je cesta kaj to trpi

PC+KN+full Akrap= +27 KS na kotaču uz 20% manju potrošnju

sve to znači da je matematika glupa, a ja bacio glupe pare kroz glupi prozor


srki
glupson
potpuno bi se složio s tobom