knox handroid

spori_lori

New member
ljudi jel ko vidio te rukavice u zivo? jel zna neko nes o njima? ak se nekom da nek progugla, vidio bu isto kaj i ja. neke rukavice kaj ih vani hvale a ja nikad cuo
 
Bila je tema o njima. Mislim da ih kod nas nema.... I ja sam ih poželio :wink:
Iskreno, ja sam si narucio jos jedne Held iste ovakve kakve trenutno imam. Imaju nešto knoxove opreme na sebi. Ove su se raspale nakon 3 godine intenzivnog korištenja
(Held Moreno) (y)
 
Izgledaju malo plastičnije uživo, ali još uvijek  (y)  . Malo je pretanka kangaroo koža na dlanovima za moj ukus (i potrebe) i koštaju cca 1400 kuna na već spomenutom črnomercu.
 
spori_lori said:
ljudi jel ko vidio te rukavice u zivo? jel zna neko nes o njima? ak se nekom da nek progugla, vidio bu isto kaj i ja. neke rukavice kaj ih vani hvale a ja nikad cuo
ima ih moj buraz,odlične rukavice (y)
zokx said:
Izgledaju malo plastičnije uživo, ali još uvijek  (y)  . Malo je pretanka kangaroo koža na dlanovima za moj ukus (i potrebe) i koštaju cca 1400 kuna na već spomenutom črnomercu.
mogu koštat i manje od 1400 :mrgreen: ,slažem se sa svim ali na dlanovima imaju i slajdere
 
http://stores.sportbiketrackgear.com/Detail.bok?no=6957

možda nisu svi vidjeli
inače mi ovaj shop ima ok video prezentacije
 
MALI BERO said:
ima ih moj buraz,odlične rukavice (y) mogu koštat i manje od 1400 :mrgreen: ,slažem se sa svim ali na dlanovima imaju i slajdere

Imaju slajdere i na dlanovima  (y) , ali sam mislio na (za mene) malo pretanku kožu na dlanovima.