kocione plocice zx6r(koje odabrati)

bole

New member
koje bi plocice preporucili na zx6r,(na kawasaki z900 je prednji kraj od zx6r,98 god)i gdje ih kupiti!
ne vozim se bas agresivno,ali bi htio kupiti plocice koje dosta dobro 'grizu',bez obzira na njihovo trosenje i cjenu!(gledao sam carbone lorranie)
(na motoru imam celicna crijeva prednjh diskova)

hvala
 
bole said:
koje bi plocice preporucili na zx6r,(na kawasaki z900 je prednji kraj od zx6r,98 god)i gdje ih kupiti!
ne vozim se bas agresivno,ali bi htio kupiti plocice koje dosta dobro 'grizu',bez obzira na njihovo trosenje i cjenu!(gledao sam carbone lorranie)
(na motoru imam celicna crijeva prednjh diskova)

hvala


uzmi ih (y)
 
uzmi carbone lorraine, meni super grizu, nekih 20% bolje nego orginalne, dosta traju, a nisu skupe, ja sam uzeo u RI, a imaš ih u svakom motoshopu i svugdje cijena ista
 
original...
 
kupio EBC u motomania za 485 kuna!

citao prosli broj motorevija i bio je test izmedu Carbone L.,Brembo,Saito,EBC,i jos neke,i pobjedile su ove EBC,pa sam se odlucio za njih!

(nisam u mogucnosti zbog posla telefonirat,nego se samo koristim mailom,i na taj nacin sve djelove i narucujem,a Renato iz motomania je odmah odgovorio na mail,te sam ih tako odma i narucio,kontaktirao sam i NovemaNova zastupnik za Carbone L.,oni su u svojoj web stranici naveli info e-mail,ali na njega ne odgovaraju)
Kad ih malo iskocim,napisat cu dojmove!

Nisam bas bio zadovoljan originalnim!