Kod kojeg vulkanizera u ZG-u a da ne izgrebe felgu?

Zbog svih tih zajebancija sa vulkanizerima sam se odlucio da mijenjam i balansiram sam sebi. Cca 200 eur za balanserku i spravu za skidanje/montazu guma, nesto dobre volje i lagano. Pa ako se sta i ogrebe, sam sam sjebao pa mi je lakse.
Do sada su mi vulkanizeri izgrebali vise felg, razvaljivali gume, nepravilno balansirali i kao slag na tortu, prije neke 2 godine mi je na prakticno novom motoru uspio pajserom iskriviti kocioni disk...A cijene usluge se uredno dizu na godisnjem nivou. Ne vise, hvala lijepo.
 
Ak treba skinuti felge dole ,demontirati gume ,počistiti to kak Bog zapovjeda,namontirati nove gume gore ,balansirati i namontirati na motor ,mislim da je tih 50eura sasvim korektno. Ajde ,moglo bi biti i 40 ,ali da se zajebavam sam s tim ili da si kupujem potreban alat to neću .Preškrt sam to kupiti iako mogu sve sam odraditi i to znam.Tko hoće nek to dela sam ,ja neću.🤣😎👍
 
Ak treba skinuti felge dole ,demontirati gume ,počistiti to kak Bog zapovjeda,namontirati nove gume gore ,balansirati i namontirati na motor ,mislim da je tih 50eura sasvim korektno. Ajde ,moglo bi biti i 40 ,ali da se zajebavam sam s tim ili da si kupujem potreban alat to neću .Preškrt sam to kupiti iako mogu sve sam odraditi i to znam.Tko hoće nek to dela sam ,ja neću.🤣😎👍
Pa najgore je sto ja uvijek skinem tockove sa motora (ne volim da mi drugi sarafaju po motoru) i donesem vulkanizeru tako sve servirano na pladnju. I opet mi nesto sjebe…
 
Zbog svih tih zajebancija sa vulkanizerima sam se odlucio da mijenjam i balansiram sam sebi. Cca 200 eur za balanserku i spravu za skidanje/montazu guma, nesto dobre volje i lagano.
Takodjer. Problem je sad sto odjednom imam puno vise prijatelja nego prije. Kako to kako to? :ROFLMAO:
 
  • Haha
Reactions: Feis123