Koja je ovo sprdacina....

Pridruzujem se Splicovim komentarima,jer se u poslijednje vrijeme na forumu osim glupih prepucavanja nevezanim na mototematiku nema vise sto procitati.Jos do prije pocetka ljeta ,moglo se nesto pametno naci ,ali u zadnje vrijeme je katastrofa. Decki, podignite nivo MOTO tematike
 
Ja se zato necu mijesat u rasprave dok ne budem "iskusan biker", ovako samo pasivno sudjelujem :wink:

Inače, "offtopic" je problem svih foruma...ljudi jednostavno vole previše pričat, a ako išta mrzim, to je post koji se sastoji samo od par smajlija...možda je post count neka vrsta veličine "alata" pa se pojedinci trude da im bude što veći - zato bih preporučio adminu da isključi prikazivanje post counta...

Dobra stvar je što na ovom forumu nema flamea, često pičim po gaming i hardver forumima, nekad sam znao pogledat i "politiku" na www.forum.hr, i iako se tamo ekipa donekle drži topica, to su flejmovi do smrti i vjerojatno bi se ekipa i IRL pobila... :roll:

Već 3 godine pičim po gamerovim forumima, pogoto wolfenstein sekcija, i od tada sam skupio oko 3000 postova - 2/3 toga su rješavanje tuđih problema i nije mi nikad bio problem pomoć nekome, jer znam kako se i sam osjećam kad netko potroši pola sata na tipkanje postova da bi meni nešto objasnio (često sam i ovdje zapitkivao u vezi motora u koje se ne razumijem baš, pa da iskoristim situaciju da se svima zahvalim koji su mi pomogli!!)

Ajde ljudi, nemojte spammat, napravite ovaj forum malo konstruktivnijim i boljim za svakoga :!:
 
E moj Splićo, neću ti uopće nastojat kontrirat, međutim, moran ti reć par stvari. Prvo, bezobrazan si, odgoj ti je na teškoj nuli, a 90% tvojih postova svodi se na vrijeđanje nekog. Previše frustracija u jednom čovjeku. Ja sam dosad otvorio par tema šta se tiče problema ili stvari koje me interesiraju i znam točno od koga mogu očekivat konkretne odgovore, a od koga ne.
Stvar je ovog foruma šta ako ćeš ga ić usko shvaćat, bit će jako malo postova i novih tema i forum kao takav postaje zapušten. Ljudi ga u međuvremenu održavaju manje motorističkim temama (poput ove, recimo). Osobno također smatram glupostima da se na nečiji post odgovara jednom riječju ili smajlijem. Možda koji put, ali da se tema svede na pusto "presmajlavanje", nema smisla i takve teme zaobilazim. Ali neću zato nekog ić psovat i vrijeđat. Čemu to?
Po načinu na koji neko po forumu piše, da se lako zaključiti ko je bajker, ko nije, ko se takvim smatra, a ko ima motor samo "za temu kompleksi". Nije moje da bilo koga prozivam, pa i neću.
U svakom slučaju, zajebanciju nikad nisam zaobilazio, pa ću se takvim temama pridružit, dok imaju smisla.
A ako ti već toliko smeta neko, izvuci popis "membera" i sortiraj di neko smije postat (ako uopće bude smio), pa ćemo se mi toga pridržavat.
Al' ova tema je definitivno trebala ić u "Forum za one kojima je dosadno", jer ovdje nema šta radit.
 
Ovaj forum je kao i svaki drug specifiran za jednu vrstu razgovora, a to su motori i sve vezano uz motore, a to ne zanaći da se mora pisati samo o vožni i tehnici motora i opčenito o samomo motoru, nego uz motore ide i zajebancija klopa cuga muzika i mnogo drugih stvari.
Ono što veliš da se ljudi ne voze nego vise na forum, jako puno ljudi sa foruma je u radnom odnosu i nemaju vremena se ići voziti, računaj da jako puno ljudi nejde se vozit kada je loše vrijeme (ja ih ne samtram manje vrijednim motoristima), neki nemaju motor (kao ja), neki su oženjeni sa dijecom što je još jedan obaveza prije motora, nije sve u motoru, bit će dana i bit će motora, ali prvo moraš sve drugo napravit jer motor ne donosi lovu nego je samo uzima.
Meni je na prvom mjestu posao, jer ako radim mogu i da zaradim motor i benzin i lovu za cugu klopu i dr. vezano za vožnju motorom.

Jedan stvar koju predlažem adminima je da se ubaci forum gdje će se pisat i stavljat slike sa događaja putovanja, dnevnih izleta, partija, susreta i dr. i u tom forum bi trebalo biti samo o tom i nadoveze na to mjesto putovanja, događaja ... ak je neko drugi bio tamo, svaki post koj je višak ili komentar na neku sliku koj nema veze sa događajem "OFF-topic" bi trebao biti obrisan
 
Vedran said:
Jedan stvar koju predlažem adminima je da se ubaci forum gdje će se pisat i stavljat slike sa događaja putovanja, dnevnih izleta, partija, susreta i dr. i u tom forum bi trebalo biti samo o tom i nadoveze na to mjesto putovanja, događaja ... ak je neko drugi bio tamo, svaki post koj je višak ili komentar na neku sliku koj nema veze sa događajem "OFF-topic" bi trebao biti obrisan

Svaki putopis ili članak vezan za neki izlet može biti objavljen na www.motori.hr , tako da nije za to potrebno otvoriti forum. Ali ajd sad ovako, pogledaj offtopic na forumu aukcija...jbg. Nije u redu.
 
Bandit said:
Vedran said:
Jedan stvar koju predlažem adminima je da se ubaci forum gdje će se pisat i stavljat slike sa događaja putovanja, dnevnih izleta, partija, susreta i dr. i u tom forum bi trebalo biti samo o tom i nadoveze na to mjesto putovanja, događaja ... ak je neko drugi bio tamo, svaki post koj je višak ili komentar na neku sliku koj nema veze sa događajem "OFF-topic" bi trebao biti obrisan

Svaki putopis ili članak vezan za neki izlet može biti objavljen na www.motori.hr , tako da nije za to potrebno otvoriti forum. Ali ajd sad ovako, pogledaj offtopic na forumu aukcija...jbg. Nije u redu.

ja sam tam napisao svoje obečanje prije tvoje napomene :wink:
 
Pa dobro zašto ste ti i Saša tu (između ostalog, jasno), nego da sredite malo forum, kad se pojave takve stvari. Uostalom, ni ova tema ne spada ovdje. A kad vidiš da neko učestalo piše gluposti i ništa pametno nema za kazat, pošalješ mu PM, napišeš dvije-tri riječi i to je to.
 
ti si splićo pari mi se puka(dođi malo na morski zrak bolje češ se osječat,pa možda prestaneš vriđat ljude) :evil:
mislim da nema ništa loše u zahebancij.zahebancija je zdrava.šta se tiće offtopic-a mislim da je to normalna pojava.evo pogledaj post o rossijevom osvajajnju naslova.neko je usporedija njega sa schumacherom i odma se razvila nova tema i onda topic završava u drugom smjeru koji nema veze sa rossijem.
to je jednostavno neizbježno,osim ako tema stvarno nije skroz ozbiljna.
šta se tiče smajlija postoji izreka da slika vridi više od tisuču riječi pa evo: :mortal:
 
Bandit said:
Vedran said:
Jedan stvar koju predlažem adminima je da se ubaci forum gdje će se pisat i stavljat slike sa događaja putovanja, dnevnih izleta, partija, susreta i dr. i u tom forum bi trebalo biti samo o tom i nadoveze na to mjesto putovanja, događaja ... ak je neko drugi bio tamo, svaki post koj je višak ili komentar na neku sliku koj nema veze sa događajem "OFF-topic" bi trebao biti obrisan

Svaki putopis ili članak vezan za neki izlet može biti objavljen na www.motori.hr , tako da nije za to potrebno otvoriti forum. Ali ajd sad ovako, pogledaj offtopic na forumu aukcija...jbg. Nije u redu.

Ja se u potpnosti slažem da nije u redu i da svaki takav post treba biti obrisan, kao što sam i napisao. recimo trebalo bi i premještat teme koje ne spadaju tam di jesu, malo više upozorenja, dobro bi došao i još jedan dva ili tri ako treba moderatora, jer ako tebe nema , Saše i Alena nema ko to korigirat, recimo slike, meni ne smeta jer imam ADSL ali 56k ima jako velikih problema sa otvaranjem stranice koja nema slike a kamoli sa slikama.
A ovo sa još jednim forumom je samo prijedlog, shvačam da na glavnoj stranici se to može napraviti, ali recimo izlet kod Bibija je ko i svaki drugi ali ima uvijek nekih događanja radi kojih se nebi trebalo pisat cijeli tekst i objavit na stranici, a tu jednostavno nadovežeš na prethodni post staviš sliku i tekst komentar, i tako svaki puta i za bilo koje mjesto kam se ide. Neznam možda je glupo to napravit ali ja smo dajem prijedlog za poboljšanje i nisam mislio ništa loše :oops:
 
Pa da me sa druge strane odmah Mate stisne kako imamo previse podforuma :) pa vi nikad sretni :?

Ovo sa vise moderatora se mozda i slazem. Evo, neka recimo Bandit koji prati ovaj forum puno vise nego ja, odredi koji bi ljudi mogli biti moderatori. Mate je bio moderator na Moto-fuck forumu pa smo taj forum izbacili, dakle on je jako los moderator :twisted:
 
Splico, jel to tebe opet nesto strefilo u 3 u jutro ili ti to za ozbiljno ??
Daj shvati da medju x clanova koliko broji ovaj ili neki drugi forum, nema teorije da se slozis sa svima i da ti odgovara svaciji pristup forumu. Zato malo profiltriraj, ne gledaj sto te ne zanima i ne citaj postove od ljudi koji po tebi "nisu bikeri".
Na ovoliko velikom forumu, sa ovoliko puno dnevnih postova, tako i onako ne mozes pratiti sve. Zapravo mozes, ali samo ako nemas sto drugo raditi po cijele dane.
 
Splićo, ko prvo di to piše da ako ne ideš na skupne ture da onda nisi za ništa. To je isto tako glupasto ko da ti ja napišen da se nigdi od straha ne smiš vozit sam pa se voziš samo u grupi. Mene prvoga nerviraju grupna putovanja jer nema šanse da nađem 5 ljudi koji bi tili radit sve šta i ja i da tih 5 ljudi vozi potpuno iste motore ko i ja. NAjveća grupa u kojoj sam se ja vozija je bila 3 motora i 6 osoba. A ovako sidnem na motor, natankam i odo! I kakve priče o motorima, npr jučer san sa motoron preša 140 km. Nije važno di san bija i nema šanse da ti ja pišem di i šta san radija.
Vozija san se na motoru.
Točka.
I to radin svaki dan.
Točka.
I guštan.
Još veća točka.
I ne triba mi forum da ja sad tebi pričan o motorima, već ko šta i Rivi kaže kad ima neku stvar šta ga zanima stavi na forum i čeka odgovore (i dobije ih). A na ostale teme dajen odgovore ili se isto zezan ko šta bi uradija i u real životu!
capisi?!? :)
I budeš li ovako nervozan, aj učini nam uslugu pa promini ime - sramotiš nas brate mili! :D :mrgreen: :mrgreen:
 
Splico, kolko si ti KM ove godine napravio, ne racunajuci ono kad ti je motor bio u servisu?
 
Saša...(y)

Aliene, ne sramoti nas. Vidiš da mu je svaka druga "kaj". Po čemu je on Splićo? Jer se okupa u zadnjih 5 godina dva puta na Baćama? :mrgreen:

Splićo, rekli bi naci-hakeri... ZIP FAJL!!! :mrgreen:
 
Rivi said:
Saša...(y)

Aliene, ne sramoti nas. Vidiš da mu je svaka druga "kaj". Po čemu je on Splićo? Jer se okupa u zadnjih 5 godina dva puta na Baćama? :mrgreen:

Splićo, rekli bi naci-hakeri... ZIP FAJL!!! :mrgreen:


Pa bogamu ja ga zoven onako kako se predstavlja, kako ću drugačije. Mislin palo mi je na pamet i drugačije, al sam ja jedan fin momak koji nikoga ne dira dok mene ne diraju. A mene niko ne dira jer nije niko lud golim rukama na bager!! :mrgreen: :mrgreen:
 
Isusa ti, pa ovdje su pola ekipe neboderi. Za popizdit. Nego, koji si ti bager? Imaš li sve one dodatke? Oni šta ima miljun ručica unutra? Ni Betmen se en bi snaša' u njemu? :LOL: