Koje diskove na sportski motor? cijena-kvaliteta?

RRi

Member
Moram prednje diskove mjenjat na mojoj maloj suzi...
E sad,Braking,EBC,NG,Brembo,Ferodo,TRW itd,itd...?
NG su mi najjeftiniji od svih navedenih,google kaze da su zastupljeni u Moto3 natjecanju...  :misli:
Ima tko iskustva?
Zahvaljujem...

 
braking..novi modeli se ne razlocu tako brzo,,uz adekvatne plocice,,,jakooo i koce 8)
 
Sip said:
braking..novi modeli se ne razlocu tako brzo,,uz adekvatne plocice,,,jakooo i koce 8)
To je i meni prvi izbor ali nemaju ih u AutoKresi u RI...  A i i tamo rade neandertalaci...  Tko još prodaje Braking?
 
RRi said:
To je i meni prvi izbor ali nemaju ih u AutoKresi u RI...  A i i tamo rade neandertalaci...  Tko još prodaje Braking?
Auto Krešo Split... :azn:
 
od bremba t-drive ili

od brakinga sk2 ... može i batfly, al on jebeno ubija pločice

drugo nije vrijedno spomena ili košta više nego što ti motor vrijedi :mrgreen:
 
t- drive je prosječnom hrvatu rimokatoliku proevropejcu dostupan cijenom, neki popust na omnia racing il sl se uvijek da nać ... trkaći nissin npr baš i nije :jesus:
 
Eeeee onda moras staviti Z04 pa i celjusti promjeniti i eto te na vrijednosti vecoj od motora :LOL:
 
Bilo koji novi su bolji od starih potrosenih, osim ako su iz kine :)
 
A, Ferodo i Trw Lucas ? Te imam u ponudi, kakvi su oni ?

Lucas za moj motor ima ponudu ova dva MSW240RAC i MSW240 ?

U cemu je konkretna razlika osim u izgledu i masi (ovi RAC 300g laksi)  ?
 
brzina said:
A, Ferodo i Trw Lucas ? Te imam u ponudi, kakvi su oni ?

Lucas za moj motor ima ponudu ova dva MSW240RAC i MSW240 ?

U cemu je konkretna razlika osim u izgledu  ?

Prvo kao što je razlika u izgledu tu ti vuče razliku u hlađenju, što je hlađenje bolje to jače bolje možeš tiskati kočnicu i dalje mislim logičnim slijedom znaš odmah koji je bolji... Slično kao na autima , ventilirajući ili puni diskovi. Sad ovisi o tebi sve što ti želiš. RAC su inače TRW-ova "racing" izvedba
 
BlindBird said:
Prvo kao što je razlika u izgledu tu ti vuče razliku u hlađenju, što je hlađenje bolje to jače bolje možeš tiskati kočnicu i dalje mislim logičnim slijedom znaš odmah koji je bolji... Slično kao na autima , ventilirajući ili puni diskovi. Sad ovisi o tebi sve što ti želiš. RAC su inače TRW-ova "racing" izvedba

Samim tim ovi RAC imaju bolje hladjenje ili ne ?  I laksi su za 300g. Moram provjeriti jos koja je razlika u cijeni izmedju ova dva.
 
brzina said:
Samim tim ovi RAC imaju bolje hladjenje ili ne ?  I laksi su za 300g. Moram provjeriti jos koja je razlika u cijeni izmedju ova dva.

Dap, bolje hlađenje i s tim bolje performanse.. Razlika je nekih 400kn da su RAC skuplji
 
brzina said:

Ali ako nemaš potrebe za RAC a da ti nije sad do izgleda i da to bolje stoji na motoru nema potrebe.. Uštediš 600- 700 kn ovisi gdje kupuješ diskove.. Bolje to zapit i zajest  8)