koje gume kupiti

vigi

New member
Molio bih nekog da mi pomogne oko kupovine prednje gume. Vozim venox i trebao bih zamjeniti prednju gumu dimenzije su 120/80/17. pa vas molim da mi kažete koja bi vrsta gume bila najbolja za taj tip motora, otprilike cijenu i gdje bih je mogao nabaviti.                                                                                                                                  Unaprijed hvala! :misli:
 
Evo ja ti prodam skoro pa nova, Metzeler Rennsport 120x70x17 ZR, 06.g., rabljena, prešla 1500km, 450kn
 
vigi evo Dunlop 120-80-17
u kunama 451,00kn
 
arllen said:
Evo ja ti prodam skoro pa nova, Metzeler Rennsport 120x70x17 ZR, 06.g., rabljena, prešla 1500km, 450kn

a on pita za 120/80/17  :wink:
 
arllen said:
Evo ja ti prodam skoro pa nova, Metzeler Rennsport 120x70x17 ZR, 06.g., rabljena, prešla 1500km, 450kn
covjek vozi Venoxa a ne zx10r  :mrgreen:
a mozda da stavi slikove gume na customa  :wink:
 
hvala na pomoći,  (y)
 
Našao sam gumu koju si mi pokazao ali je problem što je guma proizvedena 2001, pa neznam dali se to isplati uzimati. :palacdolje: Gledao sam dunlop k555 on je oko 900 kn.
 
vigi said:
Našao sam gumu koju si mi pokazao ali je problem što je guma proizvedena 2001, pa neznam dali se to isplati uzimati. :palacdolje: Gledao sam dunlop k555 on je oko 900 kn.

Šta god ti ko priča: samo zaboravi i aj dalje...
 
ja ne bi trošio lovu na gumu iz 2001.....to je starro,izgubilo sva svojstva

dunlop radi k555 za cruisere i ona je ok.....imaš i arowmax k501 mislim iste dimenzije,te gume su se ugrađivale kao serijala na kawasaki er5,sport touring gume dosta im trebalo da se zagriju,po kiši baš nisu nešto....a ako odeš na 120/70/17 imaš svu silu sportskih i sport tourer guma s odličnim svojstvima (i po kiši)...ali obrati pažnju kako će to izgledati upareno s zadnjom gumom....ako je lova problem,ne bi bilo loše uzeti neko savinu gumu,ljudi su ih stavljali na zingove ,pa ne bi ni tebi bilo loše,samo obrati pažnju na index brzine.....
 
ej pajdo dok ti razmišljaš, ja prodao gumu, sorry, kupi tu iz 2001. ta je sigurno super dobra!!
 
alien said:
Šta god ti ko priča: samo zaboravi i aj dalje...

Bas kako ti covjek rece ! Kupujes prednju gumu a prednja guma vodi motor ! Ne treba ti plastika da te vodi ! 2001 je prestara i za zadnju gumu a kamo li prednju.  :palacdolje:
 
arllen said:
ej pajdo dok ti razmišljaš, ja prodao gumu, sorry, kupi tu iz 2001. ta je sigurno super dobra!!
pa to je guma za neki R motor a ne za customa.  dobro pa mu nisi ponudio neku slik gumu  :mrgreen: