Koje gume stavit

J.U.R.C.A said:
treba na gumi pogledat i datum proizvodnje...inace za default seriju mc 16 se slazem da je smece ali ovdje je bilo rjec o mc 29 sporty i o medium i soft gumi tako da ti komentar ne stoji

no dobro ...uglavnom...
kolko para tolko muzike
zivio (y)

ne, ja ozbiljno trebam MC29 za Runnera, videl sam da imas na slici 2 nove, pa da mi ih prodas  :mrgreen:
 
Resca said:
ne, ja ozbiljno trebam MC29 za Runnera, videl sam da imas na slici 2 nove, pa da mi ih prodas  :mrgreen:
to od frenda lol
uglavnom sutra nazovem pa ti postam popodne trkacu cjenu LOL
budem ti ju ja uzeo prek licence  (y)
 
Ja sam uzeo dunlop neznam točno koji model komad je bio oko 330kn odlična guma,preporučujem
 
sava super soft super guma ali drži ..lezi..koci  ali brate i troši se nije za naše ceste!!!!!
 
znaci da ozivim temu...
treba mi za apriliu, 130-60-13 prednja guma. iza je pirelli Evo22, a ispred se razmisljam sta da stavim. za savu sam cuo da drzi do pola, kasnije jako lose. sad vidim da se prica o bridgestonu. a pirelli Evo21? pirelli SL36, SL26? metzeler?
 
mulac said:
znaci da ozivim temu...
treba mi za apriliu, 130-60-13 prednja guma. iza je pirelli Evo22, a ispred se razmisljam sta da stavim. za savu sam cuo da drzi do pola, kasnije jako lose. sad vidim da se prica o bridgestonu. a pirelli Evo21? pirelli SL36, SL26? metzeler?


Sava MC29


SL26/36 nemoj ni gledati. Guma je očajna
 
sven54 said:
Sava MC29


SL26/36 nemoj ni gledati. Guma je očajna

nisam siguran, al znam da neke sava gume imaju zelenu oznakicu racing soft, il tako nesto. i cuo sam da su odlicne, al kad se potrose do pola postaju ocajne. dao bi ja i 400 kn za bridgestone, al ako nije neka ogromna razlika u performansama, cemu potrosit toliko...
 
Moj ti je savijet da uzmeš najbolje što se nudi jer kod motora ipak se nebi trebalo šparati. 200-ak kuna je razlika... (y)
 
dunlop 600kn obje, a super drže cestu, bolje od pirelija 10 puta
 
Sava sa zelenom oznakom je Racing Soft guma i kako samo ime kaze to je guma za po stazi ili za po cesti ako imas stvarno viska para. Jer guma kad se ugrije drzi jebački ali se isto tako i trosi. Tako da ti negine 2 prednje po sezoni a nedaj boze ako stavis zadnju..ok ak imas 50ccm sktuer to je tako it ako bacanje love jer i najlosija guma na 50ccm je i dalje dovoljno dobra uz malo oprezniju voznju. To da imas neki 150+ ccm skuter onda bi vec mogli pricat..

Uzmi si ti ljepo običnu savu i uzivaj.