Koje kacige imaju male kalupe?

Fanatic

New member
Kupujem devOjki kacigu vec nego vrijeme.....i pazi...nemremo nac kalup koji je dovoljno malen  :x

Cura mi ima malenu glavu i svaka kaciga XS joj je prevelika....nije prevelika da joj plese...ali ono bez beda ju stavi na glavu i slabo ju stisce...

Probali smo sljedce:
- Marushin
- SHOEI
- Shark
- HJC

Sve preveliko!

Jedina opcija mi je da joj kupim kacigu za djecu.......ali to me strah kupit posto su djecje kacige od polikarbonata i nekak mi to ne uljeva povjerenje....ali od marushina su trokompozitne djecje...ali opet....djecje kacige...nekak mi ni to ne uljeva povjerenje  :misli:

Planiram ovaj tjedan do suomya probat njihove kacige i do sepica probat ixs...ali nekak vec sad znam da budu i te prevelike....

Ima ko kakav pametan savjet? ...nebi bas htel da nosi kacigu koja joj je prevelika ( pa makar i malo ) ..

Mozda cure na forumu znaju posto su kupovale kacige, pa ako ima neka sa manjom glavicom.....  :jesus:
 
Probaj Uvex. Tako je i meni bilo (a ja bila uvjerena da NEMAM malu glavu) - probala sve živo, i na kraju u Uvexa našla kacigu koja mi savršeno paše
 
mjeri se obicnim metrom ... http://katalog.motori.hr/info/upute.html
 
DoRRis said:
Probaj Uvex. Tako je i meni bilo (a ja bila uvjerena da NEMAM malu glavu) - probala sve živo, i na kraju u Uvexa našla kacigu koja mi savršeno paše

onda cu i tamo navratit....neki link, adresu broj telfona ili nesto ako je pri ruci da sad ne trazim  (y)


markookram said:
koji model hjc-a je probala u xs velicini ?

fg-14, fs-10 ..hm...jos jedan model , a nije zf-9 jel nije bilo broja..... sad najvaljuju da ce doc fg-15 u xxs velicini pa mozda to bude to ;) ....i ovaj zf-9 bumo jos probali kad dodu xs brojevi ....zasto pitas?


jedimaster said:
Kod Šepića imaju onaj metar ili kaj već za izmjeriti glavu za veličinu kacige , jeste to probali?
Jok, nisam jos bio u sepicu ..idem drugi tjedan  (y)
 
Fanatic said:
onda cu i tamo navratit....neki link, adresu broj telfona ili nesto ako je pri ruci da sad ne trazim  (y)

stara vlaska, dio izmedju palmoticeve i draskoviceve, ako gledas prema draskovicevoj s lijeve strane
 
Fanatic said:
fg-14, fs-10 ..hm...jos jedan model , a nije zf-9 jel nije bilo broja..... sad najvaljuju da ce doc fg-15 u xxs velicini pa mozda to bude to ;) ....i ovaj zf-9 bumo jos probali kad dodu xs brojevi ....zasto pitas?
imam ac11 xs 1400kn  :D , skoro ne koristena
 
postoje i xxs kacige, shoei ih ima, ako joj neki model od shoeia odgovara, i predpostavlja da bi joj xxs bila dobra, nek ju naruci
 
Fanatic said:
Kupujem devOjki kacigu vec nego vrijeme.....i pazi...nemremo nac kalup koji je dovoljno malen  :x

Cura mi ima malenu glavu i svaka kaciga XS joj je prevelika....nije prevelika da joj plese...ali ono bez beda ju stavi na glavu i slabo ju stisce...

Probali smo sljedce:
- Marushin
- SHOEI
- Shark
- HJC

Sve preveliko!

Jedina opcija mi je da joj kupim kacigu za djecu.......ali to me strah kupit posto su djecje kacige od polikarbonata i nekak mi to ne uljeva povjerenje....ali od marushina su trokompozitne djecje...ali opet....djecje kacige...nekak mi ni to ne uljeva povjerenje  :misli:

Planiram ovaj tjedan do suomya probat njihove kacige i do sepica probat ixs...ali nekak vec sad znam da budu i te prevelike....

Ima ko kakav pametan savjet? ...nebi bas htel da nosi kacigu koja joj je prevelika ( pa makar i malo ) ..

Mozda cure na forumu znaju posto su kupovale kacige, pa ako ima neka sa manjom glavicom.....  :jesus:


imas shoei oni ti imaju  XXS velicinu xr1000 i raidII  (y)
 
Toliko odgovora a nitko da predloži promjenu cure... u šta se ovaj forum pretvara. :mrgreen:
 
evo ja cu: nadji si curu s vecom glavom...i normalnom gradjom..inace nikad neces nac sto ti treba
:mrgreen:
 
provaj XLITE 601 701, 801školjka je dosta mala :misli:
 
Kad ćeš već kod Šepića na mjerenje vidi kod njega IXS modele. Ja sam kupio za kćerku mislim XS koji joj je bio bolji nego XL dječji model.
 
Fanatic said:
Kupujem devOjki kacigu vec nego vrijeme.....i pazi...nemremo nac kalup koji je dovoljno malen  :x

Cura mi ima malenu glavu i svaka kaciga XS joj je prevelika....nije prevelika da joj plese...ali ono bez beda ju stavi na glavu i slabo ju stisce...

Probali smo sljedce:
- Marushin
- SHOEI
- Shark
- HJC

Sve preveliko!

Jedina opcija mi je da joj kupim kacigu za djecu.......ali to me strah kupit posto su djecje kacige od polikarbonata i nekak mi to ne uljeva povjerenje....ali od marushina su trokompozitne djecje...ali opet....djecje kacige...nekak mi ni to ne uljeva povjerenje  :misli:

Planiram ovaj tjedan do suomya probat njihove kacige i do sepica probat ixs...ali nekak vec sad znam da budu i te prevelike....

Ima ko kakav pametan savjet? ...nebi bas htel da nosi kacigu koja joj je prevelika ( pa makar i malo ) ..

Mozda cure na forumu znaju posto su kupovale kacige, pa ako ima neka sa manjom glavicom.....  :jesus:

ja sam isti problem riješio sa agv-om (y)
 
počni žensku normalno hraniti...