Koje kacige imaju male kalupe?

evo ti dječjih kaciga

http://www.moto-oprema-amd.hr/?A=PRD&ID=715&IDG=3 (y) (y)
 
Izmjeri curi opseg glave krojačkim metrom. Veličina XS kacige varira od kalupa do kalupa i od firme do firme. Ja imam isti problem i sve XS kacige su mi velike. I na kraju sam našla kacigu koju sam jedva navukla Schubert S1 kod Šepića.
Moj opseg glave je 52 cm. Za komparaciju - moja klinka koja ima 6 godina ima isti opseg kao i ja.
 
zlikavac said:
postoje i xxs kacige, shoei ih ima, ako joj neki model od shoeia odgovara, i predpostavlja da bi joj xxs bila dobra, nek ju naruci

ima i ARAI  :jesus:
 
ja sam ženi kupio LAZER kacigu, ove ostale su joj isto bile prevelike....
za više iformacija pitaj našeg člana 4rijeke
 
fanatic,imam isti problem kao tvoja djevojka  :(

nakon silne muke sam našla shoei raid ll koja mi je sjela ko napravljena za mene,a glava mi je ko loptica za tenis  :?

isprobala sam svu silu dječjih kaciga,ali ako po širini budu ok obavezno su preplitke tako da brada viri van...

neka proba shoei raid ll  koje ima u xs i xxs velicini i sigurna sam da ce joj jedna od te dvije velicine odgovarati
 
RSR i RSI ti ima exstremno mali kalup u XS to pokusaj probati.
FG-15 dolazi u XXS velicini
s.
 
bravo said:
RSR i RSI ti ima exstremno mali kalup u XS to pokusaj probati.
FG-15 dolazi u XXS velicini
s.

Ne odgovaraš na SMS?  :?
 
bravo said:
RSR i RSI ti ima exstremno mali kalup u XS to pokusaj probati.
FG-15 dolazi u XXS velicini
s.

bio sam kod Vas u saonu, sebi uzeo kacigu, za nju smo sve zivo kaj je bilo u ducanu probali i sve preveliko  (y)

navratit cu kad stigne nova roba ( fg-15 )
 
Fanatic said:
bio sam kod Vas u saonu, sebi uzeo kacigu, za nju smo sve zivo kaj je bilo u ducanu probali i sve preveliko  (y)

navratit cu kad stigne nova roba ( fg-15 )

ne znan koliko mislis dati za kacigu ali bmw ima i s jako malim kalupima....sebi san kupila i pase mi (nemam veliku glavu,heh) a i bilo je cak i jos manji brojeva
 
do 2000 kn mislim izdvojit.... u tom cijenovnom rangu se da nac stvarno dobrih kaciga, samo kaj su velike...eh...

bum probal sve ove kaj ste rekli , pa javim  :D
 
i ja imam shoei z-one xs i zbilja je mala i mogu reći da se u 4 godine koliko je imam nije deformirala ni milimetra. Stoji na glavi i uz lice jednako čvrsto kao prvi dan. Vjerojatno je puno do modela, a ne samo do marke kacige.
 
Točno. Meni je Suomy Explorer bila dobra, a svi ostali modeli isti broj od Suomy-ja su mi bili preveliki. Baš treba probati sve modele...