koje ulje za Lc8?

bocchr

New member
Dakle halapci koje ulje koristite za lc8 masine?
 
bocchr said:
Dakle halapci koje ulje koristite za lc8 masine?

zadnje sto je spica ulio u mojega je motul 7100 10w60
 
ZoltanBB said:
Jesi sad pametniji nakon ovoliko odgovora? :)
Baš to, svako ima svoju filozofiju, idem baš na servis pa ću mijenjat ulje, pa nisma pametan kaj da stavim...
 
bocchr said:
Baš to, svako ima svoju filozofiju, idem baš na servis pa ću mijenjat ulje, pa nisma pametan kaj da stavim...

Kako nisi, je li vidis da svi kazu ful sintetika pa makar da je i suncokretova :wink:
 
bocchr said:
Baš to, svako ima svoju filozofiju, idem baš na servis pa ću mijenjat ulje, pa nisma pametan kaj da stavim...

Daj mi objasni kako u ovoj temi svatko ima svoju filozofiju..... :misli: :misli:

Ako malo bolje proučiš ulja koja su ti ljudi naveli vidjet ćeš da je to sve isto.

Silkolene Pro4 race je isti k... kao i 7100, a 300V Motul je isti k....kao Silkolene Pro 4 Plus.

Razlika između prvih i drugih je 20-30 kuna jer su drugi top-top-top proizvod, double ester i kaj ja znam ali i ova prva su i više nego dobra...

:wink:

M.
 
makazica said:
Daj mi objasni kako u ovoj temi svatko ima svoju filozofiju..... :misli: :misli:



M.
Zato što da nema svako svoju filozofiju onda bi svi upotrebljavali isto. Odeš špicu stavi ti jedno ulje, odem u motobean i kupim to isto ulje koje mi je u špici rekao da je najnaj a u benau me pita pa kaj to ulje mečeš u SD-a? pa zašto? Odeš u motormaniu tamo pak opet svoje tupe...

Htio sma samo vdijet što večinom ljudi koriste, morti sma trebal napravit anketu  :misli:
 
bocchr said:
Zato što da nema svako svoju filozofiju onda bi svi upotrebljavali isto. Odeš špicu stavi ti jedno ulje, odem u motobean i kupim to isto ulje koje mi je u špici rekao da je najnaj a u benau me pita pa kaj to ulje mečeš u SD-a? pa zašto? Odeš u motormaniu tamo pak opet svoje tupe...

Htio sma samo vdijet što večinom ljudi koriste, morti sma trebal napravit anketu  :misli:

Morti jesi....

A kaj si ti dosad točio u austrijsko smeće?

I ubuduće kad Špica nekaj kaže tri put se nakloniš, napraviš kako je rekao i prvom sljedećom prilikom kupiš japanca.... :mrgreen:  :LOL:
 
markookram said:
jebemti , a koje onda ide za lc4   :shock: :misli:

Kaj smo se malo streznili pa nastavljamo tradicionalno.....  :LOL: :LOL:

 
bocchr said:
Zato što da nema svako svoju filozofiju onda bi svi upotrebljavali isto. Odeš špicu stavi ti jedno ulje, odem u motobean i kupim to isto ulje koje mi je u špici rekao da je najnaj a u benau me pita pa kaj to ulje mečeš u SD-a? pa zašto? Odeš u motormaniu tamo pak opet svoje tupe...

Htio sma samo vdijet što večinom ljudi koriste, morti sma trebal napravit anketu  :misli:

Pa očigledno većina koristi Motul ili Silkolene, a ako napraviš anketu onda tu ulaze i Konzum, Lidl, Spar... :mrgreen: