Koji auspuh za ZR7

ZER

New member
Molio bih cijenjeno društvo za savijet koji auspuh (samo lonac) staviti na ZR7 Kawasaki, i naravno za neku povoljnu cijenu. Ne ciljam na nikakve performanse već samo da se bolje čuje!!!!!!!!!!!!!
 
Shacal zastupnici za Hrvatsku pa biraj:
KARLOVAC AMI-TRADE 047 414 160 SCOOTERI
KARLOVAC KMS d.o.o. 047 414 601 KAWASAKI
POŽEGA M.M.S. d.o.o. 034 292 913 APRILIA,KAWASAKI
RIJEKA Marcel Moto d.o.o 051 621 818 HONDA
MATULJI ELCOMAT d.o.o 051 277 799 SCOOTERI
PULA FALCON d.o.o 052 210 314 SUZUKI
POREČ Montis d.o.o. 052 455 505 YAMAHA,KAWASAKI,SUZUKI,SCOOTERI
ŠIBENIK-BRODARICA Moto-Bean d.o.o 022 351 940 YAMAHA,KAWASAKI,SUZUKI
SPLIT Global d.o.o 021 383 898 SCOOTERI
OSIJEK Autocentar Ivandija 031 307 020 SCOOTERI
 
Shacal ti košta 1900 kn, čini mi se. Samo top.
Meni je isto zvuk na ER5 za k..... Znam da je to 2 cilindra i tak dalje, ali mašina se niti ne čuje loše, ..nego baš taj auspuh. Ima izgleda dosta jaki prigušivač i van iz topa ide tanka cjevčica, ... dok ga slušam na leru zvuči ko neki enduro.
Na cjenicima za Shacal nema za moj model, .. dal se opće ne radi ili postoje univerzalni topovi ?
 
Cijena Shacala za zxr7 je 2379,00. Barem službena, da li se može još koji popust...?!?!? :D :p
 
Kawaman said:
Shacal ti košta 1900 kn, čini mi se. Samo top.
Meni je isto zvuk na ER5 za k..... Znam da je to 2 cilindra i tak dalje, ali mašina se niti ne čuje loše, ..nego baš taj auspuh. Ima izgleda dosta jaki prigušivač i van iz topa ide tanka cjevčica, ... dok ga slušam na leru zvuči ko neki enduro.
Na cjenicima za Shacal nema za moj model, .. dal se opće ne radi ili postoje univerzalni topovi ?

Ima Shacal za ER-5. Kosta cca 2000 kn. Poslao sam im upit na mail i drugi dan dobio odgovor (za razliku od svih ostalih "zastupnika" i "dealera" koji nemaju tu kulturu).
 
2Fast said:
Kawaman said:
Shacal ti košta 1900 kn, čini mi se. Samo top.
Meni je isto zvuk na ER5 za k..... Znam da je to 2 cilindra i tak dalje, ali mašina se niti ne čuje loše, ..nego baš taj auspuh. Ima izgleda dosta jaki prigušivač i van iz topa ide tanka cjevčica, ... dok ga slušam na leru zvuči ko neki enduro.
Na cjenicima za Shacal nema za moj model, .. dal se opće ne radi ili postoje univerzalni topovi ?

Ima Shacal za ER-5. Kosta cca 2000 kn. Poslao sam im upit na mail i drugi dan dobio odgovor (za razliku od svih ostalih "zastupnika" i "dealera" koji nemaju tu kulturu).

Ti još imaš original auspuh?
Nemre se reći da je za ER5 baš neka jeftinoća spram ovih za R pile. :mrgreen:
Mey je jednom stavila slike od nekog ko radi dobre u zg-u i ne košta bijesne novce.
 
2Fast said:
Kawaman said:
Shacal ti košta 1900 kn, čini mi se. Samo top.
Meni je isto zvuk na ER5 za k..... Znam da je to 2 cilindra i tak dalje, ali mašina se niti ne čuje loše, ..nego baš taj auspuh. Ima izgleda dosta jaki prigušivač i van iz topa ide tanka cjevčica, ... dok ga slušam na leru zvuči ko neki enduro.
Na cjenicima za Shacal nema za moj model, .. dal se opće ne radi ili postoje univerzalni topovi ?

Ima Shacal za ER-5. Kosta cca 2000 kn. Poslao sam im upit na mail i drugi dan dobio odgovor (za razliku od svih ostalih "zastupnika" i "dealera" koji nemaju tu kulturu).

Ti još imaš original auspuh?
Nemre se reći da je za ER5 baš neka jeftinoća spram ovih za R pile. :mrgreen:
Mey je jednom stavila slike od nekog ko radi dobre u zg-u i ne košta bijesne novce.
 
ZER said:
Molio bih cijenjeno drusĄtvo za savijet koji auspuh (samo lonac) staviti na ZR7 Kawasaki, i naravno za neku povoljnu cijenu. Ne ciljam na nikakve performanse vec´ samo da se bolje cĄuje!!!!!!!!!!!!!

Imam originalni lonac od ZXR, inox.
 
Ti još imaš original auspuh? Nemre se reći da je za ER5 baš neka jeftinoća spram ovih za R pile. :mrgreen: Mey je jednom stavila slike od nekog ko radi dobre u zg-u i ne košta bijesne novce.[/quote said:
Da imam ogigigi auspuh. Trebal bi cut nekog sa Shacalom na ER-5 pa da vidim kak to zvuci. Naime, kraj mene je protutnjal ER koji bas i nije dobro zvucal (nisam vidio marku auspuha).
 
Oš' čut KLE-a sa wingsom? Prebolesno. Ili sa shacalom, ha Koko? Stavi ga na ER samo ako si mrziš susjede. Ja svoje ne mrzim pa mi ih je sad malo žao.
 
Freshman said:
Oš' čut KLE-a sa wingsom? Prebolesno. Ili sa shacalom, ha Koko? Stavi ga na ER samo ako si mrziš susjede. Ja svoje ne mrzim pa mi ih je sad malo žao.

Kaj tak je glasan? Nebi htel da mi je glasan, a opet nebi htel da mi prducka ko ovaj original. :D
Vi obadva imate KLE 500, ne? Pa konstrukcija samog auspuha na KLE-u bi trebala biti malo drukčija, nego na ER-u, iako je ista mašina, ili?
Kolko ste colali za to zadovoljstvo? :twisted:
 
Pogledal sam kaj je Mey napisala. Čovjek je iz Ruda i radi topove Thunder. Kolko košta i dal su dobri, ne znam.
 
pogledaj ovo!
bikeback-akrap.jpg
 
Kawaman said:
Shacal ti košta 1900 kn, čini mi se. Samo top.
Meni je isto zvuk na ER5 za k..... Znam da je to 2 cilindra i tak dalje, ali mašina se niti ne čuje loše, ..nego baš taj auspuh. Ima izgleda dosta jaki prigušivač i van iz topa ide tanka cjevčica, ... dok ga slušam na leru zvuči ko neki enduro.
Na cjenicima za Shacal nema za moj model, .. dal se opće ne radi ili postoje univerzalni topovi ?

Hehehe, CB 500, due cilindri, original top - tučeeeee! OOOndaaaaaaa! 8)
 
LL said:
Kawaman said:
Shacal ti košta 1900 kn, čini mi se. Samo top.
Meni je isto zvuk na ER5 za k..... Znam da je to 2 cilindra i tak dalje, ali mašina se niti ne čuje loše, ..nego baš taj auspuh. Ima izgleda dosta jaki prigušivač i van iz topa ide tanka cjevčica, ... dok ga slušam na leru zvuči ko neki enduro.
Na cjenicima za Shacal nema za moj model, .. dal se opće ne radi ili postoje univerzalni topovi ?

Hehehe, CB 500, due cilindri, original top - tučeeeee! OOOndaaaaaaa! 8)
ti mozda imas crvenog cb-a i vozis se stalno tam oko jaruna?
ak si to ti onda sam ti ja onaj klinjo sto stalno bulji u tebe... :mrgreen:
i da, cuje ti se motor cist ok... :wink:
 
Nisam, al glavno da OOOOOndaaaaa tučeeee!

Moj tormo je crni sa zlatnim felgama i zlatnim volanom. Mislim da je jedan od rijetkih ak ne i jedini u ZG! :D
Inače, mene nema u elementu zadnjih 15 dana jer sam imao lagani poljubac s opičenom babom! No, sutra već možda rOOOOOOOONDAmmmmm! :peace:
 
Kawaman said:
Freshman said:
Oš' čut KLE-a sa wingsom? Prebolesno. Ili sa shacalom, ha Koko? Stavi ga na ER samo ako si mrziš susjede. Ja svoje ne mrzim pa mi ih je sad malo žao.

Kaj tak je glasan? Nebi htel da mi je glasan, a opet nebi htel da mi prducka ko ovaj original. :D
Vi obadva imate KLE 500, ne? Pa konstrukcija samog auspuha na KLE-u bi trebala biti malo drukčija, nego na ER-u, iako je ista mašina, ili?
Kolko ste colali za to zadovoljstvo? :twisted:

Jap, KLE. Zatakav motorić opako se čuje. A kolko smo coltali? Pa ispod 2000 kunića nemoj se nadati. Da, zvuk na ER-u bi ipak treba biti nešto drugačiji.
 
Znači 2000 hrvatskih životinja! Da dam te novce, to bi definitivno htel prije čuti. A se osjeti kaj na snazi?