Koji serviser za staru hondu

Rusty Chain

Active member
Radi se o Hondi xl 125, cca 85-6 godište.

Uzeli smo je za imanje za 500 eur, al treba je odvest kod nekog dobrog mestra da je pregleda, posarafa i postela, ukratko treba ju malo dovest u red.

Gdje bi je bilo najbolje odvest, a da servis nije pre skup?

Po mogucnosti okolica Zagreba.
 
Denis , Samobor , definitvno za tak stare krampe.  (y) Ima ekipe na forumu koji kod njega voze drloge  :D, mislim i najjeftiniji , a to ti vjerujem paše  (y)
 
Elder said:
Sekol ili markez
nemam nis protiv sekola,svi ga hvale (y)  ...ali nije bas najpovoljniji,a ako je motor kupljen za manje od 500 eura,ja mislim da oni traze  jeftiniju opciju.
 
Znam za Sekola i Markeza ali bojim se da bi oni bili preskupi za ovu moju skalameriju. Ne placa mi se bas za servis vise nego sto sam dao za motor. Treba mi neko povoljan tko ce ga sredit tek dovoljno da uredno pali i podesit kaj treba, eventualno neke sajle zamjenit itd.

Denis , Samobor , definitvno za tak stare krampe. Ima ekipe na forumu koji kod njega voze drloge, mislim i najjeftiniji , a to ti vjerujem paše

Tnx, tako nesto sam i trazio..budem proguglo! (y)

 
Jel može neki kontakt od meštra iz Samobora? Imam xl125 iz 89-e i nešto ke zeza struja, nemam iskre a svjećici.
 
startx said:
Jel može neki kontakt od meštra iz Samobora? Imam xl125 iz 89-e i nešto ke zeza struja, nemam iskre a svjećici.

Denis, 098/789-209, 095/8123-665.