Koji uzeti: BMW R1150R vs. Yamaha DragStar 1100

Koji rabljeni uzeti BMW R1150R ili Yamaha DragStar 1100 Classic

  • BMW R1150R

    Votes: 42 85.7%
  • Yamaha DragStar 1100 Classic

    Votes: 7 14.3%

  • Total voters
    49
Status
Not open for further replies.

joya

Well-known member
Dakle, kupujem motor i nemogu se nikako odlučiti između dva modela, koji po konceptu nemaju mnogo toga zajedničko, ali mi se oboje sviđaju svaki na svoj način. Otprilike gledam ista godišta (2001-2005) i za iste novce. Radi se o nekih 5000€, motor ću kupiti u Njemačkoj i neću ga uvoziti u HR.  Kod Yamahe dolazi samo "Classic" izvedba u obzir, jer mi izgleda puno ljepše nego obična.

Znam da ću nakraju kupti onaj na koji prvo sjednem, pa dok prorade emocije, ali me zanima, što bi vi uzeli:

$(KGrHqEOKp!E6WiYRugJBOmuS7fLMQ~~_19.JPG

ili
$(KGrHqFHJCkE63YKfv+EBO577wkQMg~~_19.JPG
 
Kako si i rekao, nemaju baš puno toga zajedničkog. Mislim kako sve ovisi o tvojoj uporabi motora. Ako je samo za grad i kraće prigradske ture, za lijepi dan i do kafića i tako to.. ja bi uzeo Dragstara. Ako ćeš motor koji je u ovom izboru allarounder onda BMWa. To je lijepi tromi, vozni i upravljivi bokser koji će te veselo vozati na kraj svijeta..
 
BMW ......ne mogu vjetovat sto pišem  :skriven:
 
Ma bež od ovog krampa ( slika 2 )..... Kaj če ti to!?? :palacdolje:
 
vickodu said:
BMW ......ne mogu vjetovat sto pišem  :skriven:
ti si u ku..  :shock:


al i ja bi ipak bmw.  :mrgreen:

nisu to motori za usporedbu.
 
hm, izgleda malo ljudi voli taj DragStar. radi čega?
da li zbog toga jer su bili česti na našim cestama ili su nepouzdani ili nešto treće?

 
potrosnja-goriva.net said:
hm, izgleda malo ljudi voli taj DragStar. radi čega?
da li zbog toga jer su bili česti na našim cestama ili su nepouzdani ili nešto treće?

A zbog čega ti želiš kupit baš jedan od ta dva modela a ne npr. Bandita ili Versisa??
 
Charlie said:
A zbog čega ti želiš kupit baš jedan od ta dva modela a ne npr. Bandita ili Versisa??

Ili, recimo, novi T-max? :misli: :D :LOL:
 
potrosnja-goriva.net said:
hm, izgleda malo ljudi voli taj DragStar. radi čega?
da li zbog toga jer su bili česti na našim cestama ili su nepouzdani ili nešto treće?
ja ga nevolim zato šta inaće nevolim copere. koliko znam isto je dobar i pouzdan.
ti uspoređuješ jako razlićite motore.
moraš najprije odlučit oćeš naked ili coper..  (y)
 
Što se pouzdanosti tiče, koji god da izabereš neće te razočarati. Opiši malo svoje želje i potrebe. Za šta ti treba motor?
Ovako će ti svako reći svoje mišljenje a neznam kako će ti to pomoći u odabiru. Ja bi ti rekao biraj srcem, sve ogromne razlike izmedju ta dva motora ovako na prvu nemaju veze...
 
BMW.       
Di kod odeš puno lakše češ se vratiti s njim.!!!!!!!
 
Status
Not open for further replies.