koju endurku?

sismis

New member
namjeravam uzet neki enduro do 350 ccm 4t ne stariji do 3k eura,koliko gledam po oglasnicima nisam naišao na ništa što bi odgovaralo opisu(suza dr 350,kawa klx 250)..jel ima tko kakav prijedlog kaj bi bilo dobro uzet ili ako znate da netko nešto prodaje -pomozite. .

 
uzmi DR 350 (ako motor ima kompresije) odličan motor, a gledaj kakav stariji XT600 također kvalitetan i praktički nepoderiv.  (y)
 
i ja kazem xt 600...potrazit cu ti link topica gdje je bilo puno rasprave o tome jer je nienna htjela kupiti neki od tih endura... (y)
 
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,37852.0.html
evo linka pa si malo procitaj... :D
 
DR bi prije jer koliko sam vidio više je za po terenu od xt,a za put može poslužit - 220km.
koja je realna cijena dr tam 98-99god, ak ima opće?
 
moj je bio DR 350 98 proda sam ga za 2,800e. išao je kao kross motor
 
a jel se sječaš kolko ima konja?
znači to je dost izdržljiv motor-mašina? (možda malo gnjavim  :LOL:)
idem sad pogledat dal ima koji na netu  (y)
 
nema niš,pola dana kopam po netu i niš..
aj ako naleti nek mi veli  (y)
a dr ima 32ks  :misli:
 
moj DR je bio S verzija, 38ks na 115kg, nikada neću prežalit šta sam prodao taj motor i uzeo ovo sranje. ja sam taj motor tjero po brdima i lokvama klao ga al doslovno, svih 6 je uvjek u blokadu baco ga po stjenama nikad ništa, nema šanse da crkne jedino ako ga ostaviš bez ulja, jako "žilav" motor. (y)



 
nema ih ni po oglsniku, jaaaaako rijetko se prodaju. prije nekih dva tjedna bio jedan u banku ali na tvoju zalost ne 350  :?
 
sismis said:
nema niš,pola dana kopam po netu i niš..
aj ako naleti nek mi veli  (y)


prodavao se jedan u DU, ali mislim da je bio u lošem stanju.

sismis said:
a dr ima 32ks  :misli:



DR 350 S  - 38ks/115kg (hard enduro)


DR 350 SE  - 30ks/135kg (civilna inačica s ele. starterom)
 
Pogledaj si i neke druge hard enduro motore imaš yamahu 426 2001-2002, ili husaberga 450, ktm-a 450, husqvarnu ili tak nekaj. Ak već misliš dat oko 3 soma eura možeš dobiti dobar motor za to.
 
uzeo bi do 350 ccm nebi niš jače,planirao sam si ispočetka wr426 uzet al ih nema tak da ču uzet 250-350 za guštanje,a ovak bergi 450  (y)
 
Ma nije ti to tolko jako ja sam imal Husqvarnu TE 410 ima ti oko 40 konja, sad sam na crossu 125 a i on ima 40 konja, samo ti je razlika i to dosta velika u okretnom momentu. Teže je cvaju vozit, ali je gušt...

 
Imaš na oglasima TE610, 3500eurja samo krivi kotači (supermoto)