Koliko dođe disk lock...

Pedrosa

New member
Jedan prosječni,najjobičniji...?
 
a neki da vrišti a da je "prosjecan" sto se cijene tice ? :wink:
 
U upustvima od svake nove Aprilie piše; Ne preporučujemo disc lock zaštitu. Osobnog sam mišljenja da su najčešće žrtve disc locka sami vlasnici motora koji zaborave na njega i krenu :?
Oni s alarmom su ok jer upozore i vlasnika da su na kotaču
 
meni to frend ima na novoj aprili 250 gp1.. i čim takneš volan, ono alarm... ludnica...
 
d@ny said:
meni to frend ima na novoj aprili 250 gp1.. i čim takneš volan, ono alarm... ludnica...

i koji ima.....?
koliko ga je platio....?

:mrgreen:
 
disk lock nije uvijek baš najbolje rješenje. S jedne strane je dobar jer je mal i lako se ponese, s druge - dovoljno je da ti netko samo malo pogura motor i slomi blatobran ili poguli štošta. Vidio sam takve posljedce na mnogo motra i zato kupio master lock - sajletinu za zavezeati bajk... ima par kila, al je i učinkovitija i teže ošteti motor.
 
Ja mislim uzet onu xenu s alarmom (više da ne sjebem nešto sam, a dobro je i zbog lopova :mrgreen: )

Ima kod picilla od 379 kn naviše

P.S.
Nemam link na picilla, a google ga uopće ne nalazi :misli:
Jel ima tko link :misli:
 
ej fakat neznam.. al mu je došao oko 400 kn.. laa šta je skup taj gp1... od 250 kubika... strašno....
 
miro said:
ni za motor ni za tebe..za mene... 8)

a yty  :mrgreen:  otkrio si koji bi ti, sad nije fora  :LOL:

daj ne offtopicari i ne nagovaraj me na zlo  :LOL: :LOL: :LOL: zanima me  ovo  :mrgreen:
 
alfred stokes said:
Ja mislim uzet onu xenu s alarmom (više da ne sjebem nešto sam, a dobro je i zbog lopova :mrgreen: )

Ima kod picilla od 379 kn naviše

P.S.
Nemam link na picilla, a google ga uopće ne nalazi :misli:
Jel ima tko link :misli:

http://www.yamaha-piccilo.hr/
 
alfred stokes said:
Ja mislim uzet onu xenu s alarmom (više da ne sjebem nešto sam, a dobro je i zbog lopova :mrgreen: )

Raspitaj se malo o XENI sa alarmom. Ne znam nikoga, ukljucujuci i samog sebe, kome to radi kako treba. Kao disklock je odlicna (ja imam XN15). Odaje utisak neceg kvalitetnog...ima tezinu... ali ona funkcija alarma....hmm, to malo radi, malo ne radi...radi kad ne treba, kad treba ne radi...uglavnom, mislim da oni to nisu bas najsrecnije napravili.

Proguglaj malo, nacitao sam se problema sa njom, na gomili stranica
 
Imam ti ja, 5 banki komad, najobivniji crveni il zuti
 
Ima jedan moj prijatelj Xenu sa alarmom .Iša mi je jedan put kazat kako odmah čim netko dodirne motor poćme svirat ali zajeb,tresa ga je jedno dvi minute ali ovaj ni da cijukne.Osobnog sam mišljenja da je disclock praktična stvarčica ali triba imat na umu kad je staviš na motor da je na motoru.Meni se desilo par puta da ga stavim na motor pa kasnije zaboravim kad idem palit motor i krenem a motor se ukopa.Od tada je stavljam prvenstveno na zadnji kotač osim toga nije loše vezat je komadom laštika oko volana kad je stavljaš na motor tako da nemoš nikako zaboravit da je na motoru.Ako želite malo veču sigurnost onda je preporuka kupit kakvu lančugu ili blindiranu sajlu za vezivanje motora i u svsom sučaju jedan prosješćan alarm  (y)