Koliko je husaberg skup sport ?

tomo95

Member
Sviđaju mi se ovi motori, koliko su skupi za održavanje? sto se tice vožnje, vozio bi ga pitomo, rekreativno, malo grad malo offroad.. koji bi model bio najjeftiniji za održavat ?
 
tomo95 said:
Sviđaju mi se ovi motori, koliko su skupi za održavanje? sto se tice vožnje, vozio bi ga pitomo, rekreativno, malo grad malo offroad.. koji bi model bio najjeftiniji za održavat ?

uzmi KTM  (y)
 
Ovisi koji, promijenio sam ih preko nekoliko ali su svi bili novi. Sad imam 501. Za grad samo najjaci odnosno to je sad 501. Zadnjih dva mjeseca skoro svako drugo popodne odem na Sljeme, ponekad u Mlaku i na servis u garažu koja je u NZG. Pretpostavka da je motor uredno odrzavan: imas 1,5 lit ulja i filter svakih 15-20 sati. To je cca 200kn. Pakne, lezajevi, prenos, gume... po suhim voznjama ne diras mjesecima. Turpijanja u blatu, moras cesce. Prosjek ovih popodnevnih voznji je oko 2,5rh tj. oko 30kn benzina kad idem od doma. Nema toga sto se da usporedit a cijenovno nesto skuplje od bicikliranja.  :mrgreen:
 
tomo95 said:
Sviđaju mi se ovi motori, koliko su skupi za održavanje? sto se tice vožnje, vozio bi ga pitomo, rekreativno, malo grad malo offroad.. koji bi model bio najjeftiniji za održavat ?

Husqvarna 701 ti je najjeftiniji Husaberg (KTM) za ovakav tip eksploatacije.
 
701 nema polovnih pa mislim da ne igra. U biti, od ove faze do kupovine je put koji traje godinama tako da si u pravu.  :mrgreen: