koliko se grije R1??

jedimaster said:
Jel to slikano u ST neki dan kad je bila prezentacija RSV4  :mrgreen:
Netrebaš se trudit,R1 naša ima FULL AKRAPE :LOL: :LOL: i hrpu dodatne racing opreme.Nije bila prezentacija več otvaranje kafića (y)
 
jozo said:
Netrebaš se trudit,R1 naša ima FULL AKRAPE :LOL: :LOL: i hrpu dodatne racing opreme.Nije bila prezentacija več otvaranje kafića (y)

A je , za ovo prvo si u pravu , zaboravio sam , vidim crna , prekomjerno turiranje na mjestu pa mi je odmah palo na pamet to "otvaranje kafića" kako kažeš  :LOL:
 
jedimaster said:
A je , za ovo prvo si u pravu , zaboravio sam , vidim crna , prekomjerno turiranje na mjestu pa mi je odmah palo na pamet to "otvaranje kafića" kako kažeš  :LOL:

Nije iskljuceno da je to ipak njihov stroj i da su zato i morali staviti akrapa :wink:
 
Sip said:
Nije iskljuceno da je to ipak njihov stroj i da su zato i morali staviti akrapa :wink:
Stroj hehehehehe,vidim da se više priča o R1 nego o rsv-u.
 
jozo said:
Stroj hehehehehe,vidim da se više priča o R1 nego o rsv-u.

Pa hebo ga jel ovo tema o R1 ili RSV4  :misli: Međutim kad se sjetim vaših prvih dojmova o R1 nemogu se sjetiti da ste spominjali to zagrijavanje , to ste kao zaboravili ili... :jesus:
 
jozo said:
Stroj hehehehehe,vidim da se više priča o R1 nego o rsv-u.

Cekamo dok se proba :joy:

Mene samo iskreno zanima, sto kupci nove R1 kazu o njenom zvuku :misli: Ja sam nekako navikao da mi za Falca kazu da je stroj i slicno (misli se naravno na radni), ali svi koji su vidjeli, probali R1 kazu pa to isto ko Sipov motor :LOL:
 
jedimaster said:
Pa hebo ga jel ovo tema o R1 ili RSV4  :misli: Međutim kad se sjetim vaših prvih dojmova o R1 nemogu se sjetiti da ste spominjali to zagrijavanje , to ste kao zaboravili ili... :jesus:
Aj bog JEDI OVNA,iman posla.
 
Sip said:
Cekamo dok se proba :joy:

Mene samo iskreno zanima, sto kupci nove R1 kazu o njenom zvuku :misli: Ja sam nekako navikao da mi za Falca kazu da je stroj i slicno (misli se naravno na radni), ali svi koji su vidjeli, probali R1 kazu pa to isto ko Sipov motor :LOL:

A ko je taj sip  :misli:
 
Jebo  :shock: da sam se posrao i u govnetu grančicom upisao R1 opet bi se sjatila ekipa iz P&B  :LOL:
Da vam ukratko objasnim, tema nije rsv ni prezentacija iste već problem zagrijavanja guzice R1. Joke tvrdi da to nije istina, a na slici se konkretno vidi da je temperatura auspuha istopila zaštitu.
 
aurellie said:
Jebo  :shock: da sam se posrao i u govnetu grančicom upisao R1 opet bi se sjatila ekipa iz P&B  :LOL:
Da vam ukratko objasnim, tema nije rsv ni prezentacija iste već problem zagrijavanja guzice R1. Joke tvrdi da to nije istina, a na slici se konkretno vidi da je temperatura auspuha istopila zaštitu.

Meni je poznaniku na CBR1000RR temperatura ispuha zapalila isprave vozila pod sjedalom(između ispuha i isprava bio je aluminijski heat shield i plastični uložak pod sjedalom), ali to u nikom slučaju ne znači da postoji problem zagrijavanja kod tog modela, več je to neprimjereno ponašanje vlasnika motora
 
aurellie said:
Jebo  :shock: da sam se posrao i u govnetu grančicom upisao R1 opet bi se sjatila ekipa iz P&B  :LOL:
Da vam ukratko objasnim, tema nije rsv ni prezentacija iste već problem zagrijavanja guzice R1. Joke tvrdi da to nije istina, a na slici se konkretno vidi da je temperatura auspuha istopila zaštitu.

To ti mislis da nije, da si ti toliko bjesomucno turiro R1 na prezentaciji znao bi da to ima veze sa temom :LOL:

Inace Joke mulja, R1 grije guzicu, a sa zamijenskim topom lijevu nogu za poluditi :(
 
joke said:
To je OK, ali kakve veze ima to sa zvukom R1  :misli:

Pa u mom kraju jedino ja vozim Apriliu i decki nemaju to sa nikim drugim usporediti nego samnom :?

A imaju jednu jako provjerenu definiciju, kad japanac radi ko moja Aprila, znas da nesto jako nije dobro :mrgreen: