Koliko ste visoki

jake_s

New member
Evo jedno pitanje koje nisam uspio pronac. Koliko ste visoki i koji motor vozite. Ja sam npr 190cm 95kg i jako mi je tesko odluciti koji motor izeti pa su sva iskustva dobrodosla.
 
Visok sam 186 cm,,,,i imam problema,,,,molim se svaki dan da više ne rastem :jesus:  Brine me što ću vozit,,,sad se jedva sagnem ispod vizira
 
Ja necu vise rast ali i ovako je previse....stvarno se tesko odlucit ....jos kad želis R.... :misli:
 
192cm, 92kg, Z750.
Malo sam spustio mjenjac i polugu zadnje kocnice (za nekih 1cm), ali znam neke ljude moje visine kojima to nije bio problem. Mozda imam smanjenu fleksibilnost skocnih zglobova. Nakon toga mi motor savrseno odgovara. Za noge mjesta ko u prici - inace nosim hlace duljine 34" (taj podatak je zapravo najbitniji), ali i da imam duze noge mislim da nebi bilo problema, a polozaj sjedenja je prilicno uspravan pa ni ledja i ruke ne trpe. S motora me nakon 100-150 km skida bol zbog tvrdog sjedala, ali nakon minutu-dvije na nogama, mogu opet vozit ko da nista nije bilo.

Vozio sam i ER6-N koji je uzi, a i sjedalo je dosta nize postavljeno i na njemu se nisam ugodno osjecao iako nije bilo strasno, ali nije to to.

Na Versysu sam samo sjedio i imao osjecaj da bi s njega trebao sici samo zbog tankanja potrosenog rezervoara - vrlo prilagodjen visokim osobama.
 
a moguce da,, :mrgreen: ali doduse kad vidim da je razlika u dimenzijama između gsxr 600 i 1000 minimalne a na 1000 se smjestim solidno mislim da nece bit problema ni sa 600 koji me konkretno zanima    (y)
 
visok sam192 i tezak114 kg vozim hondu cbr1000f i nemam nekih problema
 
jake_s said:
Evo jedno pitanje koje nisam uspio pronac. Koliko ste visoki i koji motor vozite. Ja sam npr 190cm 95kg i jako mi je tesko odluciti koji motor izeti pa su sva iskustva dobrodosla.

Za tebe je neki enduro,a visina sica nije uvijek presudna,nekad je važnija širina.
 
180 cm i 84 kg. Ja sam se počel smanjivati pa se nadam da za koju godinu nebudem premali za Pegaso.
 
jake_s said:
Evo jedno pitanje koje nisam uspio pronac. Koliko ste visoki i koji motor vozite. Ja sam npr 190cm 95kg i jako mi je tesko odluciti koji motor izeti pa su sva iskustva dobrodosla.

svejedno ti je  :mrgreen:  dugačak si.

ja sam 191 i od toga više u nogama nego u ostatku. položaj na Guzziu je ko na tuti  :mrgreen:
 
Vuki  r             
Nemoj mi reći da si se počeja smanjivat ti ako još nisam počeo ja sa mojih 60 i više god.         
Inače ,iman 180 cm i 84 kg a motori ,moji,su uvik Honda 600  .Jedna nedavno prodana.     
 
179cm 75kg zadnji put kad sam se vagao iako mislim da sam se malo udebelio od tada
manje više pašem na svaki motor :D