Koliko ste visoki

Stara slika sa starom dobrom Cagivom, kad sam se već davno penjao na ovo a bija sam i veći  :mrgreen: sve je moguće,danas ista stvar sa drugim motorima,samo dobra ravnoteža i jačina nogu,to govorim za "niži rang vozača" iako ih je večina mala a koliko znam i "visoki" se brzo prilagode kao i motor i za kraj interesantno bilo mi je uvijek lakše voziti motore s kojih bi vrhovima prstiju dirao
asfalt  :mrgreen:

                                    8o|
 
177 cm i 75 kg, meni svaki odgovara  :wink:
 
178cm, 95-100 kg. Prije KLE i nije bilo nekih posebnih problema, ali sada na hornetu imam nekako ugodniji osjećaj. Vjerovatno je stvar u tome da imam kraće noge.
 
papillon said:
Stara slika sa starom dobrom Cagivom, kad sam se već davno penjao na ovo a bija sam i veći  :mrgreen: sve je moguće,danas ista stvar sa drugim motorima,samo dobra ravnoteža i jačina nogu,to govorim za "niži rang vozača" iako ih je večina mala a koliko znam i "visoki" se brzo prilagode kao i motor i za kraj interesantno bilo mi je uvijek lakše voziti motore s kojih bi vrhovima prstiju dirao
asfalt  :mrgreen:

                                    8o|

Kak si uspio vozit ovaj motor??
 
flugo said:
Kak si uspio vozit ovaj motor??
Mislim da sam već napisao da mi je i danas lako voziti "endurače" ili "krosače" iako je ovo bilo davno vozio sam ga bez
          problema a kad bih ti rekao da je tamo negdje krajem 80-tih jedan (kasnije frend) Nijemac došao ispred jednog kafića di
          smo se većina okupljali na KLR-u 650 a bio je minijatura kao i ja a igrao se s njim u krugu od par metara kao sa biciklom,kasnije
          je i Dakar opalija, i nama je bilo čudno ali sve je stvar navike i valjda genetike  :misli:
 
Nemoj mislit da te pokušavam zahebavat il nekaj ..
samo me zanimalo kako si manevrirao sa njim, jer stvarno mi izgleda sjedalo dosta visoko
 
barba said:
Vuki   r             
Nemoj mi reći da si se počeja smanjivat ti ako još nisam počeo ja sa mojih 60 i više god.           
Inače ,iman 180 cm i 84 kg a motori ,moji,su uvik Honda 600  .Jedna nedavno prodana.     
Onda sam niži zbog manje kose!
 
flugo said:
Nemoj mislit da te pokušavam zahebavat il nekaj ..
samo me zanimalo kako si manevrirao sa njim, jer stvarno mi izgleda sjedalo dosta visoko
Nije mi bilo visoko taman sam sa pola stopala stajao na asfaltu,zemlji a što se tiče manevriranja sa guštom i lakoćom
          i prije nekih 6 godina ponovo sam naišao na istu i ista stvar,nisam se vratio dobrih pola sata,ne znam kako da ti
          objasnim ako misliš na gužvu u gradu ili nešto slično opet isti odgovor a zajebanciju prihvaćam,samo baci pogled na
          cross trke pa ćeš od puno njih viditi neke kako se jedva popnu na motor kad padnu  (y)

          Ovo su valjda bili počeci,nisu mi ni gume htjeli montirati da se ne polomim i čak su me pridržavali :LOL:



                  8o|
 
170cm 72kg vozi z750 i dobro bi došao makar koji cm više,no samo kod manervriranja na mjestu,ponekad zna bit malo zajebano,zato su nožni prstiči ojačali i guram se u rikverc jednom nogom :D :LOL:  zato ne osjetim nikakve udare vjetra pa kad i vozim  dužim relacijama ,večim brzinama.
 
R-a ha?! Ja sam 105kg raspoređenih na 193cm. Nije bajno ali uredno prašim manje više sve R-ice. Definitivno mi najbolje pase r1,nekako je najdulja. 
 
flugo said:
Nemoj mislit da te pokušavam zahebavat il nekaj ..
samo me zanimalo kako si manevrirao sa njim, jer stvarno mi izgleda sjedalo dosta visoko
Evo otprilike ovakav opis kao što ga je dao :

leon111 said:
170cm 72kg vozi z750 i dobro bi došao makar koji cm više,no samo kod manervriranja na mjestu,ponekad zna bit malo zajebano,zato su nožni prstiči ojačali i guram se u rikverc jednom nogom :D :LOL:  zato ne osjetim nikakve udare vjetra pa kad i vozim  dužim relacijama ,večim brzinama.
To je to, a u rikverc se malo nagneš na oslonac noge pogotovo polukružno i bez beda  (y)
 
173 i 65 kg
Vozi RS 125 '06(koja je za nevjerovat na kubikažu,prilagođena višim vozačima)
I bez beda ju zajašim :) Imam nekih 1cent od poda(sa petom)

Ona je inaće viša od japanske konkurencije(one dosta veće po kubikaži)
 
180 cm i 104 kg dok sam isal na klr-a ko na konja,dok je na nogici zajasis ga  :D
 
175cm, 105kg - pravi slavonski tip, idealno za čopera, vozi banditića, a sanja enduraču (kad "porastem") :mrgreen: