Koliko tražiti za Aprilia MOJITO custom??

vedranck

New member
Prodao bih možda svoju Apriliu, Mojito CUSTOM sa vjetrobranom i ugrađenim kitom. Prešla je 2500km i stara je 2.5 god. Nova je bila 16000kn. Koliko bih sad mogao tražiti/dobiti za istu? Neznam ni približno koliko skuteri gube na vrijednosti....

Hvala...

Vedran
 
vrijedi jako malo,tuniran skuter gubi na cijeni,a taj tvoj skuter zbog izgleda nece bog prodati,svatko tko kupuje tuniran skuter onda kupuje nesto sportskog dizajna...
 
malaguti said:
vrijedi jako malo,tuniran skuter gubi na cijeni,a taj tvoj skuter zbog izgleda nece bog prodati,svatko tko kupuje tuniran skuter onda kupuje nesto sportskog dizajna...

Nije mi o glavu prodat ga, tuniran je kao i svaki skuter u Splitu, a ljubitelja tog dizajn ima, koliko onda? 1000EUR???
 
malaguti said:
max 1000e...

tako sam i mislio, 7000kn bi bilo ok.

ima li troškova prijenosa prilikom prodaje?

uostalom na firmu mi je pa ću dat račun.
 
prepis i te stvari se malo plate za 50ccm,u ugovor se navede da je prodan za sto manje novca...neznam tocno koliko se i kako placa...
 
Incredible said:
pa ak je na firmu ni onda se ne plaća prijenos :wink:
Tako je, kad se izdaje R1, nema  poreza na promet vozilia, a čini se da ga nema ovako i onako.
JER AKO IZDAM R1 na tu cifru sa računa plaćam porez na dobit, jer je vozilo amortizirano.
U svakom slučaju hvala.