Koliko zapravo košta registracija????

ROPE

New member
Mene zanima koliko zapravo košta registracija po klasama (500,600,750).
Netko navodi dva razreda - do 500 i do 750(Dalje me ne zanima...) :) , a netko 600 i 750

Tko je tu lud??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
shonyo said:
Lud je svako,a niko nije normalan!Neki su čak i alkoholičari! :mrgreen:
Jel tako Gepeze i Grawe!? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Klasa je od 500-750 ccm!
A registracija za ove preko 750ccm ti je 2200 kuna (sa 50% popusta)!Samo osiguranje!!!Zaove od 500-750 ccm nemam pojma!

Al budi bez brige,još ćeš na tehničkom izrigat oko 400-500 kuna!Ako imaš tablicu i saobraćajnu od prije!
Skoro pa džabe! :mrgreen:

:B:
 
ROPE said:
Mene zanima koliko zapravo košta registracija po klasama (500,600,750).
Netko navodi dva razreda - do 500 i do 750(Dalje me ne zanima...) :) , a netko 600 i 750

Tko je tu lud??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

mene vise muci dal se za ER-5 placa ??? - 500 ili 500 - 750 :|
 
shonyo said:
Lud je svako,a niko nije normalan!Neki su čak i alkoholičari! :mrgreen:
Jel tako Gepeze i Grawe!? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Klasa je od 500-750 ccm!
A registracija za ove preko 750ccm ti je 2200 kuna (sa 50% popusta)!Samo osiguranje!!!Zaove od 500-750 ccm nemam pojma!

Al budi bez brige,još ćeš na tehničkom izrigat oko 400-500 kuna!Ako imaš tablicu i saobraćajnu od prije!
Skoro pa džabe! :mrgreen:

Samo maaaala ispravka. Iznos osiguranja ovisi u kojoj si županiji. Meni je za Fazera došlo 1889,00kn (dakle manje od 2200), s tim da je ova druga informacija (tehnički je cca 500kn) prilično točna.
 
Fire Breath said:
ROPE said:
Mene zanima koliko zapravo košta registracija po klasama (500,600,750).
Netko navodi dva razreda - do 500 i do 750(Dalje me ne zanima...) :) , a netko 600 i 750

Tko je tu lud??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

mene vise muci dal se za ER-5 placa ??? - 500 ili 500 - 750 :|

Do 500 za ER-5 :D
 
ajd vi napisite ljepo koliko vas izađe ta rega za neki motor od 600 i od 1000 primjer r6 i r1 jer me to zanima! zagrijao sam se za tu r1 al kad su mi rekli kolika je rega,naglo me pocela vuc zelja za r6 :D

al dajte vi recite koji ste regali nest slicno koliko se placa cijela rega!
jeli to stvarno tak velika razlika između njih u registraciji???
kak to ide?
 
exotic said:
zagrijao sam se za tu r1 al kad su mi rekli kolika je rega,naglo me pocela vuc zelja za r6 :D

dragi prijatelju, planiraš R1 a muči te rega???? bolje onda uzmi R6 da ne stavljaš poslije lanac od kombajna, kako to rade slavonci :D nije zeka :!:
 
Moj tormo 350ccm (klasa do 500), platil sam rego prije 2 tjedna (50% popusta) - 1056 kn
 
4rijeke said:
exotic said:
zagrijao sam se za tu r1 al kad su mi rekli kolika je rega,naglo me pocela vuc zelja za r6 :D

dragi prijatelju, planiraš R1 a muči te rega???? bolje onda uzmi R6 da ne stavljaš poslije lanac od kombajna, kako to rade slavonci :D nije zeka :!:

moj kolega vidi se da vi iz grada nepoznajete tu mehanizaciju kombajn ti nema lanac vec sve sto ga pokrece su remeni.
a i malo bi trebo bit manji da sa njega skines taj lanac i stavis ga na motor :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: