komunikacija za kacigu

vux said:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.androidintercom&hl=hr
ovako nesto?
Skinuo, al nemam drugi android pri ruci da testiram
upravo to. Eto...problem skupe komunikacije je riješen (y)
Ovo me malo zbunjuje. Da li radi kao telefon ili kao walkie talkie...ono...da miram nekaj stisnut da bi pričao?
Android Intercom acts like a walkie talkie (two way radio)
 
Radi ka duplex walkie, znači oba pričaju istovremeno.
Ne triba pritiskat, jer ima glasovnu aktivaciju.

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
imal netko n-com u nolanu, ili je probao ubacti neki hands free unutar n-com rupe??
 
Kinesko smeće! ;) Za 150 eura ti prodam novi novcati Blue Ant.  (y)
 
strasilo said:
http://sharp.direct.gov.uk/testsratings/duchinni-d909
ja mogu samo reći da je kaciga udobna i ugodna za nošenje... nisam probao komunikaciju ...
ovo je jako stari post, i, ispricavam se sto ga dizem, ali...kaciga mi izgleda ok...zna li mozda netko moze li se je u hrvatskoj nabaviti (ono sto sam nasao po net-u....ebay i slicno) shiping kosta poprilicno 70$...pa, vjerojatnije bi bilo jeftinije istu uzeti u hrvatskoj ako se negdje moze naci...
Unaprijed svima puno puno hvala!
 
znači imaš identičnu kao na linku, daj mi reci kolika je moguća udaljenost između dva motora i kak to općenito radi za te novce, i ako želiš prodati aj na PM.
 
trinity said:
znači imaš identičnu kao na linku, daj mi reci do koliko u zatvorenoj kacigi je normalno za pričati, kolika je moguća udaljenost između dva motora i kak to općenito radi za te novce, i ako želiš prodati aj na PM.

gore sam ti napisao do 100-110 km/h ovisi vjerovatno i o kacigi ali potpuno normalna konverzacija je do oko 90 km/h, meni je to pasalo jer i gubiš koncentraciju na bržoj vožnji, po ravnom nije bed, nisam se povezivao sa nekim na drugom motoru ali i neznam koliko bi to šljakalo jer sam isprobao sa dragom na recimo 30m se čuje normalno ali nek malo izađeš ajmo reć iz vidika jednom probao iza nekog zavoja stijene veza se gubila na toj udaljenosti, dok opet staneš na pumpi i normalan je razgovor ja unutra ona vani, po meni izvrsna stvar za te nofceke i nisam požalil  (y)
 
Da li netko zna: ako sam ja i suputnica vjezani bluetooth i kad imam ja na svoju enotu sa kablom vezan još mp3player-možemo oba pričati i slušati muziku. u pitanju je midland bt1 ili bt2
 
Jel' to pitanje ili konstatacija? :misli:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Ne pravi se gluplji nego što jesi.  :mrgreen: Fali u rečenici "da li možemo" ali ako netko nije iz HR onda se potrudiš da shvatiš poantu. Ja jesam, samo nažalost ne znam odgovor. :mrgreen:
 
Kakva je shema sa onom policijskom komunikacijom?
Se da to prepojit na aux za mob pa se tako javljat?
 
:misli: Da, zaboravio sam stavit i ?

Primjer, kod B1 od n-com, kad pričaš onda se muzika prekida a i skupi su. Nešto nade imam još kod midlanda, kažu tako: .."This feauter (mp3 preko kabla) let you keep connection always on, even when the intercom is open". Samo sad ne znam, da li se muzika čuje istovrememno ili je samo..kako da kažem..u stand by i uklučuje se možda automatski kad se ne koristi aktivnu bluetooth vezu.
Sad kad imam sve na kablih, sve se može, ali imam pun kufer sve to uključivati.

PS:Shepa, kažeš: bolje da napraviš nikakav post nego bez posta
To je zasad najbolje kako znam da napišem :jesus:
 
to sad nije pitanje :mrgreen:

jedan poznavalac(midland) kaže, da bluetooth komunikacija ima prednost, ali se muzika(preko kabla) zato ne prekida, samo se ji automatski smanji glasnost.